reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny nie dawno dzwonil moj profesorek. I pierwsze co cos jest nie tak z wynikami PAPPA przeciez mowil ze na nastepnej wizycie omowimy wyniki a tu tel i o tej godz. Wyniki sa super i moje malenstwo jest zdrowe. Do teraz czuje jak mi serducho wali
 
Dziewczyny nie dawno dzwonil moj profesorek. I pierwsze co cos jest nie tak z wynikami PAPPA przeciez mowil ze na nastepnej wizycie omowimy wyniki a tu tel i o tej godz. Wyniki sa super i moje malenstwo jest zdrowe. Do teraz czuje jak mi serducho wali
Tylko powiedzial ze cos jest nie tak??? I koniec rozmowy? Nic nie drazylas?
 
Dziewczyny nie dawno dzwonil moj profesorek. I pierwsze co cos jest nie tak z wynikami PAPPA przeciez mowil ze na nastepnej wizycie omowimy wyniki a tu tel i o tej godz. Wyniki sa super i moje malenstwo jest zdrowe. Do teraz czuje jak mi serducho wali
Super kochana :) dobrze ze profesorek tak sie martwi o swoje pacjentki :)
 
Yhhhyyyy...tłumacze to sobie tak, że jak by było kategorycznie zabronione to może doktorek by o tym dosadnie wspomniał ;)
Dzisiaj miałam wizytę i pytałam o współżycie przed crio. Pani dr powiedziała, że jak u mnie podchodzimy do crio na naturalnym i będziemy podawać dwa zarodki, to lepiej od teraz (dostałam pregnyl) wstrzymać się żeby trojaczek nie było :p Jasne trojaczki, nie mam takiego szczęścia :p
 
Przeczytałam, tylko raz wyjdę z domu i nie jestem na bieżąco a tu takie rzeczy się dzieją :) nieładnie tak się denerwować:p ja tam lubię te nasze pogaduchy o niczym nie można tylko poważnie bo byśmy zwariowaly mało to problemów w około :)
Ja tez lubie te nasze gadanie o pierdolach. Wazne i pomocne informacje tez sa potrzebne ale mnie odstresowuja codzienne pogaduchy nie mysle caly czas czy sie uda czy nie.
Ja tu traktuje wszystkie osoby na rowni nigdy poza dzisiejszym dniem nikogo nie obrazam stwierdzeniami o braku inteligencji. Dla mnie kazda z nalezacych tu dziewczyn jest kolezanka z tym samym problemem i pragnieniem posiadania dziecka
 
reklama
Do góry