reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A koenzym bierzesz? Sa badania naukowe potwierdzające jego skuteczność no i witaminek - Zn, Fe itp.. Bo jezeli masz endo to wit E i koenzym to dobry pomysl:-)
Witaminę E brałam .
Straszna poprawę zauważam po zmianie diety ( nie mam tak strasznych boli jajników jak zawsze )
Bez cukru
Bez kawy
Ograniczam gluten i laktoze .
Dużo oliwy z oliwek awokado .
I czuje się jak nowo narodzona czasem mi tylko oczy wychodzą jak torbiel rośnie .ale mnie bolały jajniki - jelita ( ciężko wyczuć ) 30 dni w miesiącu a teraz 3 :)
Widzę ze robal dłużej śpi bo częściej się udzielasz.
Trzymaj kciuki w piątek punkcja :D
 
reklama
Kurcze dzwoniłam do kliniki w szpitalu żeby móc przepisami lutinus jeszcze a oni że po co ze nie potrzebne że tylko 14dni od punkcje powinno się brać ze musi się z lekarzem skonsultować czy się zgodzi na to żeby dalej przepisać [emoji34] że jak jest wszystko dobrze to nie ma potrzeby a skąd oni mogą wiedzieć jak żadnego badania mi nie robili od dnia transferu teraz na usg się okaże co się dzieje ani progesteronu nikt nie sprawdzał ani bety jedynie co to dzwoniłam że robiłam badanie z krwi i że się udalo to nawet się nie zapytali jaki wynik

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja Ci mogę kupić i wysłać jak chcesz u mnie jest bez recepty
 
Ja Ci mogę kupić i wysłać jak chcesz u mnie jest bez recepty
Dzięki hihi ale troszkę za późno jeden listek mi został więc nie dojdą ale też nie wiem czy na granicy by nie zatrzymali bo nowe przepisy weszły i problem z przewożeniem leków tutaj bo jest zakaz
mają oddzwonić po konsultacji z lekarzem niech mnie nawet nie wkurzają [emoji35]

Ja Ci mogę kupić i wysłać jak chcesz u mnie jest bez recepty


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaki piękny mamy dziś dzień.
ja już po wizycie i po wynikach
Bhcg 97
E2 1600
Prg 29

Jak ja się cieszę strasznie a z wieczora mialam piętra bo lewy jajnik mi zaczol dokuczać i do dziś dokucza. Pytałam się o niego na wizycie i podobno macica się rozrasta i uciska na jajnik. A w piątek kolejna wizyta i może będzie już coś na USG widać. Teraz oby do piatku
 
Jaki piękny mamy dziś dzień.
ja już po wizycie i po wynikach
Bhcg 97
E2 1600
Prg 29

Jak ja się cieszę strasznie a z wieczora mialam piętra bo lewy jajnik mi zaczol dokuczać i do dziś dokucza. Pytałam się o niego na wizycie i podobno macica się rozrasta i uciska na jajnik. A w piątek kolejna wizyta i może będzie już coś na USG widać. Teraz oby do piatku

Gratulacje !!!!!!:)
 
reklama
Do góry