reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Co mogę jeszcze dodać to poza plamienie implantacyjnym nie miałam żadnych krwawien a mylam okna w 5 tc jak się nie mylę mam dużo stresów przez rodzinkę męża i zagrożenie ciąży robie prawie wszystko w domu ale od początku jedno mam w głowie ze musi być dobrze i jak byłam teraz na wizycie to moja p.d. była pod wrażeniem ze taka ciaza a ja wogule zero plamien zero podrażnień sswędzenie czy innych dolegliwości szyjka zamknięta i poza tabletkami i brzuchem to bym nie wiedziała że w ciąży jestem no i usg pokazuje także myślę że też dużo zależy od naszego nastawienia i spokoju w sobie
Zgadzam się z tym nastawieniem. Miałaś rację - naczytałam się tu tych wszystkich historii, zestresowałam się i krwawienie gotowe. Wczorajsza wizyta mniej uspokoiła. Lekarz mi wytłumaczył, jakie zmiany zachodzą w macicy i jak łatwo o jakiekolwiek podrażnienie. Jestem spokojniejsza i mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie OK. Widok Maleństwa też pomógł :)
 
Mam endometrioze 4 stopnia prawy jajnik po operacji podobno umarł i 2 razy nie odpowiadał na stymulację. ....
Mam krótki protokół z antagonista.
Gonal 300
Menopur 75
I w 6 dniu stymulacji orangutan .
Mam 33 lata
Ahm 1.6
Fsh 8.4
i na lewym jajniku torbiel endometrialna 5.5 cm .
I już 3 stymulacjie szukam tej właściwej komórki .
Teraz się znajdzie! :)
 
Trzymamy kciuki za piekbe jajca :) bete na wysokosci oraz dobre wiadomosci na badaniu prenatalnym
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)


13:shaggy - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
13:nieagatka - badanie prenatalne
13:cytrynka - betowanie


14:milagros - transfer
14:gosia321 -wizyta u gin przed stymulacja
14:Ewunka - kontrola w trakcie stymulacji
14:Hooope86 - wizyta w trakcie stymulacji
16:kilosierra- betowanie
16:Drygonfly - wizyta serduszkowa
16:Ewunka - punkcja
16:Hooope86-punkcja
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
19: katherina - usg serduszkowe
19: zosia87- usg serduszkowe
21:husan- badania prenatalne
21:Marley - usg pecherzykowo- serduszkowe
22:Dragonfly79 - usg serduszkowe
22:malutkikaczorek - wizyta przed crio
23: butterfly - wizyta serduszkowa
24:ema51 - wizyta kontrolna przed crio
26:rybka14 badania prenatalne
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Kasik99- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
♡♡♡♡♡
 
Ostatnia edycja:
Zgadzam się z tym nastawieniem. Miałaś rację - naczytałam się tu tych wszystkich historii, zestresowałam się i krwawienie gotowe. Wczorajsza wizyta mniej uspokoiła. Lekarz mi wytłumaczył, jakie zmiany zachodzą w macicy i jak łatwo o jakiekolwiek podrażnienie. Jestem spokojniejsza i mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie OK. Widok Maleństwa też pomógł :)
Ciesze się nie wiem jak to działa ale wiem ze ostatnio myślałam i mówiła ze jak znam życie to się nie uda i tak było a teraz nawet wizja utraty pracy mi nie przeszkodziła bo mi się umowa kończyła ostatniego sierpnia i teraz myślałam pozytywnie nawet na przekór (bo moja szefowa wiedziała i powiedziała ze mam wybierać albo dzieci albo praca ) mówiłam ja ci pokaże teraz zobaczymy się za jakieś 3 lata i udało się wiem ze są różne czynniki ale nerwy i złe nastawienie nie pomaga
 
reklama
Miłego dnia, dziewczyny i powodzenia na wizytach! Cytrynko, wysokiej bety :)

Gosiu, usuń mnie proszę z 16.09, bo przez wczorajszą wizytę ta piątkowa jest przełożona na 23.09.
 
Do góry