reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oddzownili i powiedzieli ze nie przepisza bo nie ma potrzeby i życzą powodzenia [emoji24] masakra pisałam do znajomej z kliniki żeby zapytała czy mi przepisza [emoji17]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaki piękny mamy dziś dzień.
ja już po wizycie i po wynikach
Bhcg 97
E2 1600
Prg 29

Jak ja się cieszę strasznie a z wieczora mialam piętra bo lewy jajnik mi zaczol dokuczać i do dziś dokucza. Pytałam się o niego na wizycie i podobno macica się rozrasta i uciska na jajnik. A w piątek kolejna wizyta i może będzie już coś na USG widać. Teraz oby do piatku

Gratulacje!! A tak psioczyli, że szanse średnie a tu prosze! :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaki piękny mamy dziś dzień.
ja już po wizycie i po wynikach
Bhcg 97
E2 1600
Prg 29

Jak ja się cieszę strasznie a z wieczora mialam piętra bo lewy jajnik mi zaczol dokuczać i do dziś dokucza. Pytałam się o niego na wizycie i podobno macica się rozrasta i uciska na jajnik. A w piątek kolejna wizyta i może będzie już coś na USG widać. Teraz oby do piatku
Geatulacje kochana :)
 
Gratulacje bety cytrynko.

U mnie dzis zaczyna sie 7 tydzien mojej 'ciazy' i dalej ani plamki... Jak to ma sie stać to chciałabym aby jak najszybciej. Brzuch mnie boli jak na okres. W tym czasie to juz nie biochemiczna tylko poronienie , prawda?
Jutro zrobię betę , zobaczę co sie dzieje. Choc w sumie zastanawiam sie czy nie jechać jeszcze dzis... Bo w sumie co to za roznica , prawda? Ostatnia robiłam w piątek, 22dpt, po co mam sie stresować do jutra... dzis 26dpt, wiec chyba nie bedzie różnicy 26 czy 27, czy poprostu czym pozniej tym lepiej? Nie wiem czemu lekarz powiedział zeby skontrolować dopiero we środę ....Kurde pisze tak tutaj, głośno mysle ;)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi
Gratulacje bety cytrynko.

U mnie dzis zaczyna sie 7 tydzien mojej 'ciazy' i dalej ani plamki... Jak to ma sie stać to chciałabym aby jak najszybciej. Brzuch mnie boli jak na okres. W tym czasie to juz nie biochemiczna tylko poronienie , prawda?
Jutro zrobię betę , zobaczę co sie dzieje. Choc w sumie zastanawiam sie czy nie jechać jeszcze dzis... Bo w sumie co to za roznica , prawda? Ostatnia robiłam w piątek, 22dpt, po co mam sie stresować do jutra... dzis 26dpt, wiec chyba nie bedzie różnicy 26 czy 27, czy poprostu czym pozniej tym lepiej? Nie wiem czemu lekarz powiedział zeby skontrolować dopiero we środę ....Kurde pisze tak tutaj, głośno mysle ;)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak beta słabo rosła przy biochemicznej to lekarz kazał sprawdzać co 2 dni a jak zaczął się spadek miałam odstawić leki i czekac na @
 
reklama
Do góry