reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Motylku ja byłam w 6 tygodniu na pierwszej wizycie usg i wtedy widziałam serduszka teraz czekam 3 tygodnie i dopiero się stresuje bo ma być widać dziś czy jest przegroda między dzieciaczkami bo w moim przypadku to połowa sukcesu bo przynajmniej nie byłoby ryzyka zaplatania się przez dzieci pepowinami
 
reklama
Motylku ja byłam w 6 tygodniu na pierwszej wizycie usg i wtedy widziałam serduszka teraz czekam 3 tygodnie i dopiero się stresuje bo ma być widać dziś czy jest przegroda między dzieciaczkami bo w moim przypadku to połowa sukcesu bo przynajmniej nie byłoby ryzyka zaplatania się przez dzieci pepowinami

Nie dość, że tyle czekamy na pozytywny wynik bety, to i pózniej los nas nie oszczędza :-(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Motylku ja byłam w 6 tygodniu na pierwszej wizycie usg i wtedy widziałam serduszka teraz czekam 3 tygodnie i dopiero się stresuje bo ma być widać dziś czy jest przegroda między dzieciaczkami bo w moim przypadku to połowa sukcesu bo przynajmniej nie byłoby ryzyka zaplatania się przez dzieci pepowinami
Na pewno jest! Daj koniecznie znać po wizycie.
Przerąbane, w normalnych warunkach człowiek po prostu cieszyłby się z ciąży, a u nas za każdym rogiem czai się strach...
 
Trzymamy kciuki za wizyty dobre wiesci i piekne widoki :*
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)



9:milagros wizytya kontrolna przed transferem
9: Ewunka - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
9: malutkikaczorek - wizyta kontrolna przed crio
9:milagros - wizyta kontrolna przed crio
9:Hooope86: wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
9:rybka14-wizyta u gin prowadzacej ciążę


12:shaggy - rozpoczecie stymulacji
13:nieagatka - badanie prenatalne
14:milagros - transfer
15:AniaCh83- usg serduszkowe
16:kilosierra- betowanie
16:buterfly - wizyta pecherzykow- serduszkowa
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
19: katherina - usg serduszkowe
19: zosia87- usg serduszkowe
21:husan- badania prenatalne
22:Dragonfly79 - usg serduszkowe
26:rybka14 badania prenatalne
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
♡♡♡♡♡[/QUOTE]
 
Dokladnie a ja to już wogule jak to mój M mówi jestem wyjątkowa a wolałabym nie być nie dość że wszystko zawsze miałam podgore to jeszcze jak zaszłam w ciążę to największego ryzyka ze wszystkimi rewelacjami czasami to już nie mam siły a do tego mój M z głupia i zamiast być dorosły w tym wszystkim to się cofnął chyba w rozwoju i teraz będę miała troje dzieci za jednym razem
 
Hej dziewczyny w poniedziałek mam pierwszą wizytę w invicta, porobiłam badania i co najbardziej mnie przeraża to testosteron przy normie 78 ja mam 122 czy miałyście problemy z testosteronem?
 
LUTINUS i luteina to nie to samo! Maja inne substancje pomocnicze i to one właśnie uczulają i powodują podrażnienia. A podrażnienie to stan zapalny = prostaglandyny, czyli mogą być mikroskurcze.
Dodatkowo biodostępność Lutinusa jest większa, (czyli wchłanialność) dlatego dawki są zmniejszane jak przechodzimy z luteiny na lutinusa.
Ja bym zmieniła po pozytywnym teście ciążowym dopiero.
 
Dzien dobry wszystkim...
Mam pytanie od dzis mam zwolnienie...od pani ktora mi je wypisywala dowiedzialam sie ze to jest zwolnienie ciazowe na 100% i nie muszę lezec...ale moja kadrowa mowi ze ona tego z l4 nie widzi i musze dostarczyc zaświadczenie ze jestem w ciazy...czy ktoras z was tez miala taka sytuacje? Czy dostane takie zaswiadczenie jeszcze przed serduszkiem?
 
reklama
Dzien dobry wszystkim...
Mam pytanie od dzis mam zwolnienie...od pani ktora mi je wypisywala dowiedzialam sie ze to jest zwolnienie ciazowe na 100% i nie muszę lezec...ale moja kadrowa mowi ze ona tego z l4 nie widzi i musze dostarczyc zaświadczenie ze jestem w ciazy...czy ktoras z was tez miala taka sytuacje? Czy dostane takie zaswiadczenie jeszcze przed serduszkiem?
Na L4 masz wpisany kod B i to oznacza ciaze jak dobrze pamietam literke z kodem[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry