reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No wlasnie mam B czyli ciaza i 2 ze nie musze lezec...tlumacze to kadrowej bo tylko problem mi robia...
A to Ty pracujesz u tej wrednej baby jak dobrze pamietam.
Ja bym tam meza poslala i zeby maz im powiedzial ze w waznych sprawach maja sie z nim kontaktowac a nie z Toba, bo on sobie nie zyczy zeby Cie denerwowali w tym stanie.
Tylko Cie umecza.

Powiedz kadrowej ze ma tam napisane wszystko a jak slepa to niech okulary wezmie.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to Ty pracujesz u tej wrednej baby jak dobrze pamietam.
Ja bym tam meza poslala i zeby maz im powiedzial ze w waznych sprawach maja sie z nim kontaktowac a nie z Toba, bo on sobie nie zyczy zeby Cie denerwowali w tym stanie.
Tylko Cie umecza.

Powiedz kadrowej ze ma tam napisane wszystko a jak slepa to niech okulary wezmie.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
No wlasnie w tym problem ze maz w kosowie do grudnia. Szwagier dostarczyl zwolnienie a telefonicznie zrobili mi taki problem choc zawsze myslalam ze na l4 jest napiisane jak krowie na rowie.
 
A najsprytniejsze jest to, że lutinusa jest w opakowaniu 21, a luteiny 30. Zgodnie z prawem, zamiennik można wydać tylko wtedy, kiedy liczba tabletek jest taka sama.
Wyzysk w czystej postaci.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To fakt, z tego co pamietam za dwa opakowania lutinusa dostawalam w aptece chyba jedno luteiny , ale ze zawsze mialam wypisanych wiecej opakowań to bez problemu mi wystarczało, dwa razy chyba dostałam jeden do jednego ilości opakowan
 
I czy zauważyłaś jakis znaczący wpływ na wyniki progesteronu? I czy ta zamiana zakończyła sie pozytywnym testem? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie nie badali progesteronu, jestem w 6 miesiącu ciąży.
Pisałam juz kiedyś, ze zanim zdecydowałam się zamienić byłam u czterech różnych lekarzy i ich o to pytalam, każdy z nich powiedzial, ze jet to to samo. Czytałam też o tym, ze jest inne wchłanianie lutinusa i luteiny, ale mnie po prostu nie stać było na takie kwoty, dlatego brałam zamienniki. Dodatkowo mialam duphaston.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny chyba się uspokoilo aplikowalam lutinusa i było jeszcze dużo jasniejszd niż wczoraj ale nadal będę monitorowala co się dzieje, pół nocy nie przespalam snów miałam milion ale narazie spokojnie jest[emoji106]
Kochane powodzenia na wizytach dzisiaj, Rybka trzymam kciuki za super wieści [emoji110][emoji110]
Szczerze to mnie trochę te info o tych betach zaniepokoilo bo robiłam 2 tylko więc zaluje że to przeczytałam bo byłam spokojna a teraz myśli tysiąc [emoji17]


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
LUTINUS i luteina to nie to samo! Maja inne substancje pomocnicze i to one właśnie uczulają i powodują podrażnienia. A podrażnienie to stan zapalny = prostaglandyny, czyli mogą być mikroskurcze.
Dodatkowo biodostępność Lutinusa jest większa, (czyli wchłanialność) dlatego dawki są zmniejszane jak przechodzimy z luteiny na lutinusa.
Ja bym zmieniła po pozytywnym teście ciążowym dopiero.

To w takim razie mam pytanie.
Jeżeli mam w ciagu dnia przyjąć 500 prg w tym 300 z luteiny i 200 z lutinusa to tak naprawdę przyjmuje więcej? A moze lutinus wyrównuje potencjalne braki, które mogą wystąpić przez gorsza wchłanialnosc luteiny?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry