reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny chyba się uspokoilo aplikowalam lutinusa i było jeszcze dużo jasniejszd niż wczoraj ale nadal będę monitorowala co się dzieje, pół nocy nie przespalam snów miałam milion ale narazie spokojnie jest[emoji106]
Kochane powodzenia na wizytach dzisiaj, Rybka trzymam kciuki za super wieści [emoji110][emoji110]
Szczerze to mnie trochę te info o tych betach zaniepokoilo bo robiłam 2 tylko więc zaluje że to przeczytałam bo byłam spokojna a teraz myśli tysiąc [emoji17]


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam dokładnie to samo :(
Teraz ze ściśniętym żołądkiem czekam na wynik bety.
 
reklama
Ja mam dokładnie to samo :(
Teraz ze ściśniętym żołądkiem czekam na wynik bety.
Trzymam kciuki żeby ładnie przyrastala[emoji175] ja gdybym dzisiaj zrobiła to wynik miałabym na wtorek ale wolę leżeć w łóżku i odpoczywać już wczoraj poinformowałam męża że obiadu nie będzie dzisiaj [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki żeby ładnie przyrastala[emoji175] ja gdybym dzisiaj zrobiła to wynik miałabym na wtorek ale wolę leżeć w łóżku i odpoczywać już wczoraj poinformowałam męża że obiadu nie będzie dzisiaj [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
My dzisiaj mamy wesele mojej przyjaciółki. Może pozwoli mi się to trochę zrelaksować.
Jeśli chodzi o jedzenie, to ja od kilku dni w ogóle nie mam apetytu. Mama dostarcza nam obiady, więc mąż ma co jeść ;)
 
My dzisiaj mamy wesele mojej przyjaciółki. Może pozwoli mi się to trochę zrelaksować.
Jeśli chodzi o jedzenie, to ja od kilku dni w ogóle nie mam apetytu. Mama dostarcza nam obiady, więc mąż ma co jeść ;)
U mnie też z apetytem kiepsko jak zawsze jadłam i jadłam tak teraz nie mam ochoty zbytnio na nic głodna jestem ale zjem trochę i już pelna [emoji28]
Tylko nie skacz tam za dużo [emoji445][emoji445] niech te nasze życie dam nam odrobinę spokoju choć teraz [emoji5][emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach ☺☺

U mnie narazie cisza wszystko wczoraj ustapilo,ale z tego wszystkiego to juz o 19 zasnelam ale prosilam M zeby w nocy mnie budzil bo chcialam wszystko kontrolowac.
 
Dzien dobry wszystkim...
Mam pytanie od dzis mam zwolnienie...od pani ktora mi je wypisywala dowiedzialam sie ze to jest zwolnienie ciazowe na 100% i nie muszę lezec...ale moja kadrowa mowi ze ona tego z l4 nie widzi i musze dostarczyc zaświadczenie ze jestem w ciazy...czy ktoras z was tez miala taka sytuacje? Czy dostane takie zaswiadczenie jeszcze przed serduszkiem?
Ja dopiero dostalam L4 ciazowe po wizycie serduszkowej i zaswiadczenie a tak bylam caly czas na zwyklym L4
 
reklama
Z tego co mi wiadomo, ciążowe l4 otrzymuje sie wraz z założeniem karty ciąży, czyli po zobaczeniu i usłyszeniu serduszka :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostalam ciazowe L4 przed serduszkiem i karty ciazy nie mialam zakladanej, bo po L4 pojechalam do gina do innej kliniki, bo w mojej nie chcieli mnie juz zapisac bo nie bylo wolnego terminu.

Nigdy zaswiadczenia o ciazy nie dostalam.

L4 ciazowe mialam po skonczeniu L4 z punkcji. Gin mi nawet usg nie robil bo bylo za wczesnie. Przynioslam tylko 3 bety.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry