reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Takie zmniejszenie raczej nic ci nie da bo dalej przez 6 dni bedziesz brala za wysoka dawke. Mi moja endo powiedziala ze dobrze zmniejszylam dawki samodzielmie tylko szkoda ze wlasnie przeoczylam po 2 tygodniach zrobienie wyniku na 50 wowczas nie musialabym zbijac 2.6 do 1.2
U mnie ft4 tez bylo sporo podwyzszone
Jesli na 75 spadlo ci do 0.170 to znaczy ze jest to dla ciebie za duza dawka
Zaryzykuj i sproboj z 50 przez 2 tygodnie zrob wynik i zobaczysz
Też uważam, że takie zmniejszenie nic nie pomoże i raczej nie skorzystam z rad tego lekarza. Po ponad 3 latach leczenie znam już trochę swój organizm i taka obniżka nic mi nie da, a jak lekarz leczy tarczycę i dobiera dawkowanie leku tylko na podstawie wyniku tsh to włącza mi się lampka w głowie, zwłaszcza, że mam już porównanie do innych endo.
 
Może za intensywnie myślałam o tym że jak od jakiegos czasu czułam ciągle coś w brzuchu tak cicho się zrobiło że nie wiem czy coś tam dalej się dzieje czy nic i mam teraz [emoji37]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Zosiu... Mam nadzieje ze sie nie rozwija... I że wszystko ok. Ale w razie co nie czekaj tylko na ip jedz...
Trzymam kciuki zeby dobrze wszystko było [emoji5]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy któraś z Was zamieniła na własną rękę lutinus na luteinę? Przecież cena lutinusa to jakaś zbrodnia, a w aptece powiedziano, że skład jest dokładnie taki sam...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy któraś z Was zamieniła na własną rękę lutinus na luteinę? Przecież cena lutinusa to jakaś zbrodnia, a w aptece powiedziano, że skład jest dokładnie taki sam...

Mi zostało jedno opakowanie luteina po pierwszym transferze a teraz miałam i mam luteine 100 i moja lekarka powiedziała ze mogę naprzemiennie wykorzystać bo szkoda wyrzucić a to to samo ja bym zmieniła po co płacić takie kwoty za to samo ale to moje zdanie

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powodzenia na wizytach, dziewczyny!
Ewcia, trzymam kciuki za Twoje jajka :)
Zosia, jak tam u Ciebie? Uspokoiło się?
Mnie po wczorajszym czytaniu forum dopadła panika. Jak tak dalej pójdzie, to zwariuję do następnego piątku :( Zdecydowanie nie służy mi czytanie tych historii. Wieczorem oprócz tego, że byłam rozdrażniona, to mogłam prawie na zawołanie ryczeć.
Wczoraj byłam u bratowej, pokazywała mi wszystkie USG, kartę ciąży, wszystkie badania. Jest w 36tc i ani razu nie miała zbadanego progesteronu ani bety. O ciąży biochemicznej nic nie wie, a ja umieram z niepokoju o wynik dzisiejszej bety. Oszaleć można ze stresu :(
 
Do góry