reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nika, ty w bocianie masz zamrożone 3 dniowe zarodki?
tu gdzie ja robiłam tylko 5 dniowe mrozili i nic nigdy nie miałam.
szkoda, że nie pojechałam do bociana na konsultacje jak już tyle razy byłam w tym Białymstoku.

co myślicie o diecie bezglutenowej przed in vitro?
czy komuś udało się polepszyć cykl?
zaczęłam pić miovarian chociaż nie mam pcos, ale skład dobry ma chyba dla wszystkich starających się, duzo pisze o mio-inozytylu jako fajnym środku na poprawę płodności.



'

Nie wiem dokładnie co to ten miovarian ale ja od kilku miesięcy pije inofem i to co zauważyłam to uregulowane mi się cykle @ co do dnia.poza tym sama owulacja też , wcześniej nigdy nie wiedziałam kiedy mam dni płodne teraz mam obiawy dni płodnych i nawet testy pokazują dni płodne wcześniej nie wychodziły wcale. Myślę że też moje jajeczka lepiej się kluły po tym suplemencie.
Lekarz też kazał cały czas pić saszetke dziennie.
 
reklama
Dziewczyny,
przeczytałam całe forum od deski do deski. Jest tu tyle wspaniałych inspirujących historii, które dodają mi nadziei.
Czekam na swoją pierwszą betę, już/aż 6 września... Za mną już długa droga: 3 lata starań, endometrioza, torbiele, clo, wyciszanie... Uff dużo tego ☺️
Ale nie tracę nadziei i wierzę, że się uda! To jedne z najdłuższych 2 tygodni w moim życiu...Obserwuję i nasłuchuję swój brzuch jak wariatka. Czasem zamieniam się w oazę spokoju, a czasem wręcz przeciwnie... Jak to przetrwać?
 
o jezu cudownie ze jestes...nie mam z kim pogadac...maz raczej oszczedny w dyskusjach a ja sie bije z myslami...i nie wiem...u nas to jedyne wyjscie bo niedroznosc,mamy jednego syna 8 lat ale nie moge sie pogodzic ze zostanie jeden.walcze tak dlugo i nie moge zrezygnowac...

O Ania, ja tez mam syna , poczętego naturalnie :) tez po czterech latach starań o kolejnego zdecydowaliśmy sie na invitro. Jestem po pierwszym transferze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja miałam torbiel przed stymulacją i musiałam mieć e2 - na poziomie 10, żeby zacząć, bo dr nie wiedział czy jest czynnościowa czy endometrialna.
tylko, że mnie torbiel dopadła po antykach czyli chyba wszystko na opak.
Ja ta torbiel mam już od dawna ( endonetrialna ) miała po ostatniej stymulacji 1.3 ( przed stymulacja 4 też dziwne ze zmniejszyła się po gonalu ) a teraz po antykach ma 5.5 i jest dwukolorowa - ponoć czasem tak bywa że antyki zamiast pomagać powodują że torbiele puchna
 
Dziewczyny,
przeczytałam całe forum od deski do deski. Jest tu tyle wspaniałych inspirujących historii, które dodają mi nadziei.
Czekam na swoją pierwszą betę, już/aż 6 września... Za mną już długa droga: 3 lata starań, endometrioza, torbiele, clo, wyciszanie... Uff dużo tego ☺️
Ale nie tracę nadziei i wierzę, że się uda! To jedne z najdłuższych 2 tygodni w moim życiu...Obserwuję i nasłuchuję swój brzuch jak wariatka. Czasem zamieniam się w oazę spokoju, a czasem wręcz przeciwnie... Jak to przetrwać?
Witaj całe :szok::szok: zuch dziewczyna .
Witamy kciuki za betę.
 
Ostatnia edycja:
Kawa zrobiona :laugh2:
Po 3 miesiącach juz ja nawet Lubie tak samo jak zwykła :)
 

Załączniki

  • 2016-09-02 06.40.44.jpg
    2016-09-02 06.40.44.jpg
    177 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry