reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A online nie oglądasz teraz wszystko w internecie [emoji4] ja to oprócz tego że czułam sie troszkę jak przed @ to miałam takie klucia troszkę poniżej pępka i dziwne zawroty głowy tak 10dpt i tak w głębi ducha czułam już ze się udało nawet mezowi, rodzicom i przyjaciółce powiedziałam w weekend że czuję że się udało a po pobraniu krwi powiedziałam że jeżeli wyjdzie wynik negatywny to w ogóle nie znam swojego ciała i mówiłam że na 90% jestem pewna [emoji28] ktoś kto jest po pierwszej próbie nie będzie miał porównania ale to była 4 próba w tym 3 pełna i już troszkę miałam porównania do wcześniejszych prób wiec troszkę jest tak ze to mozna wyczuć [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie boli jak na @...nic nie kluje i nie mam zawrotow glowy...ale pogodzilam sie juz z tym...:)
 
reklama
A online nie oglądasz teraz wszystko w internecie [emoji4] ja to oprócz tego że czułam sie troszkę jak przed @ to miałam takie klucia troszkę poniżej pępka i dziwne zawroty głowy tak 10dpt i tak w głębi ducha czułam już ze się udało nawet mezowi, rodzicom i przyjaciółce powiedziałam w weekend że czuję że się udało a po pobraniu krwi powiedziałam że jeżeli wyjdzie wynik negatywny to w ogóle nie znam swojego ciała i mówiłam że na 90% jestem pewna [emoji28] ktoś kto jest po pierwszej próbie nie będzie miał porównania ale to była 4 próba w tym 3 pełna i już troszkę miałam porównania do wcześniejszych prób wiec troszkę jest tak ze to mozna wyczuć [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
myślałam że to Twoja 1 stymulacjia coś przegapiłem. ....
powiedz mi jakie miałaś zmiany w lekach między 1 ,2 a 3 stymulacjia . I czym byłaś stymulowana
 
Trzymamy kciuki za wizyte :)
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :)
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)


2:Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja

3:kilosiera- transfer
5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
5:ema51 -betowanie
6:katherina203 - betowanie
8: rybka14-wizyta u gin prowadzacej ciążę
9:milagros wizytya kontrolna przed transferem
13:nieagatka - badanie prenatalne
14:milagros - transfer
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
21:husan- badania prenatalne
26:rybka14 badania prenatalne
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡
 
Dziewczyny,
przeczytałam całe forum od deski do deski. Jest tu tyle wspaniałych inspirujących historii, które dodają mi nadziei.
Czekam na swoją pierwszą betę, już/aż 6 września... Za mną już długa droga: 3 lata starań, endometrioza, torbiele, clo, wyciszanie... Uff dużo tego ☺️
Ale nie tracę nadziei i wierzę, że się uda! To jedne z najdłuższych 2 tygodni w moim życiu...Obserwuję i nasłuchuję swój brzuch jak wariatka. Czasem zamieniam się w oazę spokoju, a czasem wręcz przeciwnie... Jak to przetrwać?
Witaj trzymam kciuki za twoja bete.
Nie mysl za duzo wiekdzosc z objawow jakie masz sa spowodowane przez progesteron ktory bierzemy. Ja tez na 2 dni przed beta nie moglam nic jesc bo mi wszystko smierdzialo a jednak dupa.
Poczytaj ksiazke wyjdz na spacer, polecam kolorowanki dla doroslych :)
Bedzie dobrze tylki nie denerwuj kropka
 
myślałam że to Twoja 1 stymulacjia coś przegapiłem. ....
powiedz mi jakie miałaś zmiany w lekach między 1 ,2 a 3 stymulacjia . I czym byłaś stymulowana
Z tego co czytam to wygląda to tak bo już nie pamiętam pierwszego razu i nie mogę znaleźć dokładnej rozpiski [emoji17] 24.11.2014 synarela spray do nosa ale nie pamiętam w jakich ilościach czy cały czas 2 dziurki rano i wieczorem czy od jakiegoś momentu do jednej 2 razy dziennie, 25.11-5.12 puregon dawka 225 i 6.12 ovitrelle 500 z tej stymulacji pobrano tylko 3 jajeczka i jedno było transferowe w 2 dniu bo reszta odpadła.
2 podejście synarela spray od 7.02
Puregon dawka 300 25.02-6.03
Menopur dawka 75 25.02-6.03
Ovitrelle 500 7.03
Pobrano 9, 6 zapłodniono, 1 transferowano, 0 zamrozonych
3 podejście nie mogę znaleźć dokumentów ale wiem że zostały 3 do blastocyty ale żadne nie dało rady i nie było transferu
4 podejście
Synarela spray 30.06-13.08
Puregon dawka 300 3.08-12.08
Menopur dawka 75 3.08-12.08
Ovitrelle 250 13.08
Pobrano 9, 4 zapłodniono, 2 transferowano, 0 do zamrożenia

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z tego co czytam to wygląda to tak bo już nie pamiętam pierwszego razu i nie mogę znaleźć dokładnej rozpiski [emoji17] 24.11.2014 synarela spray do nosa ale nie pamiętam w jakich ilościach czy cały czas 2 dziurki rano i wieczorem czy od jakiegoś momentu do jednej 2 razy dziennie, 25.11-5.12 puregon dawka 225 i 6.12 ovitrelle 500 z tej stymulacji pobrano tylko 3 jajeczka i jedno było transferowe w 2 dniu bo reszta odpadła.
2 podejście synarela spray od 7.02
Puregon dawka 300 25.02-6.03
Menopur dawka 75 25.02-6.03
Ovitrelle 500 7.03
Pobrano 9, 6 zapłodniono, 1 transferowano, 0 zamrozonych
3 podejście nie mogę znaleźć dokumentów ale wiem że zostały 3 do blastocyty ale żadne nie dało rady i nie było transferu
4 podejście
Synarela spray 30.06-13.08
Puregon dawka 300 3.08-12.08
Menopur dawka 75 3.08-12.08
Ovitrelle 250 13.08
Pobrano 9, 4 zapłodniono, 2 transferowano, 0 do zamrożenia

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję widzę ze uparcie jak u mnie idą tym samym krótkim protokołem i za 4 razem zaskoczyło .
Pięknie .
Jest nadzieja .
 
Do góry