reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to musze powiedzieć ze moja klinika pod tym względem sie potrafi zająć. Po jakims czasie pielęgniarka nas znalazła, zaprosila do gabinetu, lekarz dal wypis i recepty i poprosił zebysmy chwile zaczekali to dowie sie jak komorki.Zadzwonil do labo , pogonil zeby sie pospieszyli i za chwilę dowiedzielismy sie ze na 8 pobranych jest 8 dojrzalych.Na spokojnie mieliśmy sie zastanowic co robimy z 2 komorkami bo zaplodnic moga tylko 6.Jeszcze doradził ze gdyby sie okazalo ze tylko jedna jest dojrzała to raczej nie warto zamrazac bo to koszta a jakby bylo wiecej to juz sie bardziej oplaca.A następnego dnia rano zadzwonili ze wszystkie 6 sie zaplodnilo i zapraszaja na transfer :)

Hej a gdzie jest tak fajnie? A i mam pytanie. W cenniku mam info , że mrożenie zarodków kosztuje 500 zł więc to cena moich wszystkich zarodków czy tylko 1 szt? Niby czytając ze zrozumieniem to wszystkich zarodków, ale że to instytucje nastawione na kasę to może być rożnie więc pytam :)
 
reklama
Hej a gdzie jest tak fajnie? A i mam pytanie. W cenniku mam info , że mrożenie zarodków kosztuje 500 zł więc to cena moich wszystkich zarodków czy tylko 1 szt? Niby czytając ze zrozumieniem to wszystkich zarodków, ale że to instytucje nastawione na kasę to może być rożnie więc pytam :)

Za wszystkie. U mmnie w klinice to jest cena za 1-15 zarodków.

Koralik fajnie mamy ale kasa tez konkretna.
 
Hej a gdzie jest tak fajnie? A i mam pytanie. W cenniku mam info , że mrożenie zarodków kosztuje 500 zł więc to cena moich wszystkich zarodków czy tylko 1 szt? Niby czytając ze zrozumieniem to wszystkich zarodków, ale że to instytucje nastawione na kasę to może być rożnie więc pytam :)
Shaggy Novum w Warszawie. Cena za mrozenie wszystkiego.Na szczęście nie wpadli na to zeby od sztuki brac oplate.
 
[QUOTE="AniaCh83, post: 14249597, member:

A jutro punkcja ... Mam na 11:40, jakoś powinnam sie przygotować ? Na przed albo po... Gadatliwy Pan M, powiedział tylko, ze mam przyjechać, rozebrać sie, poleżeć pol godz i jechać do domu...
Z tego co tu czytałam, to chyba nienajlepszej samopoczucie bedzie ... Ale to ze względu na znieczulenie czy cały ten zabieg ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie każda punkcja ok 30min i po punkcji jeszcze 40 min i do domu, a jechałam 4,5 godz. Jakos mnie nic nie bolało, trochę zakulo w jajniki. Nigdy też nie wymiotowalam po punkcji , ale ja tak mam, bo po żadnej operacji zero wymiotow. Czy któraś z Was stosoaala
Crinone? Ja nie mogę lutinusa .[/QUOTE]


Ja stosuje crinone raz dziennie na noc i jest o wiele wygodniejsze niz luteina i jest przedewszystkim jednorazowe i nie trzeba myc aplikatora
 
Dzięki, nie mogę lutinusa,bo mam po nim uczulenie więc stąd crinond. Kurde martwię się tym progesteronem bo 1,2 mam już.Chyba nici z transferu
 
reklama
Do góry