reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny!
Dziś mój 12 dpt. Teoretycznie jutro miałam w planach iść na betę. Dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca. Jak byk tylko jedna krecha. Myślicie, że jest jeszcze jakiś cień szansy?
Karo,rób z krwi. Będziesz miała pewność. Z sikaczami jest różnie. Nie sugerowalabym się nimi :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Dziś mój 12 dpt. Teoretycznie jutro miałam w planach iść na betę. Dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca. Jak byk tylko jedna krecha. Myślicie, że jest jeszcze jakiś cień szansy?

Ja mam betę pozytywna 42,58 wczoraj a dzisiaj 12 dpt i nie ma drugiej kreski , ale nie wiem o co chodzi niby test o czułości 25 mlU/ml


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam betę pozytywna 42,58 wczoraj a dzisiaj 12 dpt i nie ma drugiej kreski , ale nie wiem o co chodzi niby test o czułości 25 mlU/ml


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja użyłam testu o takiej samej czułości. Trochę mi ulżyło, bo daje to jeszcze nadzieje... Jutro idę robić bete z krwi i wszystko będzie jasne. Mam nadzieje, że będę pozytywnie zaskoczona :)
ilka_a trzymam za nas kciuki :*
 
Ja użyłam testu o takiej samej czułości. Trochę mi ulżyło, bo daje to jeszcze nadzieje... Jutro idę robić bete z krwi i wszystko będzie jasne. Mam nadzieje, że będę pozytywnie zaskoczona :)
ilka_a trzymam za nas kciuki :*

Ja jutro tez na betę jadę i mam nadzieje , ze rośnie :)
Ja tez bede trzymała kciuki za nas [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Halo dziewczynki!
Wróciłam :) Mój skarbek ma juz prawie 24 tc :D będzie dziewczynkom i kopie jak mały bokser :D, czuję się teraz o niebo lepiej, choć mam coraz mniej siły ;).... oczywiście mam cukrzycę i łożysko przodujące, ale to pierdoły... :) Co u Was kochane. Nie jestem w stanie nadrobić zaległości. buziaki
 
Halo dziewczynki!
Wróciłam :) Mój skarbek ma juz prawie 24 tc :D będzie dziewczynkom i kopie jak mały bokser :D, czuję się teraz o niebo lepiej, choć mam coraz mniej siły ;).... oczywiście mam cukrzycę i łożysko przodujące, ale to pierdoły... :) Co u Was kochane. Nie jestem w stanie nadrobić zaległości. buziaki
Gratulacje! :) Imię już wybraliście?
 
reklama
Do góry