reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ej ale to prawda - popieprzone te sikance. Ja pamietam, ze wyszla mi jedna kreska a 3 dni pozniej beta ponad 800...
Ale kurde tu mam skierowanie na jedna bete po 15dniach i cos czuje, ze mimo wszytsko mnie skusi i zrobie sikanca wczesniej... Szkoda, ze po prostu nie moge pojsc i zrobic bety kiedy mi pasuje...
Tak czy siak podoba mi sie plan z daniem sikanca dziecku [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam betę pozytywna 42,58 wczoraj a dzisiaj 12 dpt i nie ma drugiej kreski , ale nie wiem o co chodzi niby test o czułości 25 mlU/ml


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Testy są niby o czułości 25, ale nigdy nie masz takiego samego stężenia w moczu jak w krwi. Ja miałam betę ponad 200 i druga kreska była blada

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przez 32 lata tez nie byłaś na takim dopingu ......
Mi przy ostatniej stymulacji strasznie strasznie wszystko mi smierdzialo!
Wyszłam na dwór i mówię jezzzzzzu ale śmierdzi wiosna :eek::eek::eek: przez głowę cały czas przechodzą myśli ciąża ciąża ciąża ciąża .
Życzę Ci by już tak zostało by ta upragniona ciąża zaraz się pojawiła nie tylko w głowie
O to nie tylko mi smierdzialo wszystko :)
 
Ja do tej pory zrobiłam jednego sikanva i dziad nie zawiódł tzn pokazał prawdę ale są tutaj dziewczyny które przy wysokiej becie nie miały nawet bladziocha drugiej krechy;)
Najlepsza beta ale minusem jest to że człowiek swiruje do tego czasu;))
 
Trzymamy kciuki za piekne widoki :) i owocny transfer

Wakacje w koncu sa wakacje !! :D
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Lipiec bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz czerwiec :) ;)

Trzymamy kciuki za dzieciaczki madziongi

Do zbycia marvelon 17 szt jesli ktos potrzebuje marzen88 z checią sie pozbedzie :)


12:malina_29- wizyta pęcherzykowa
12:jagodaaga- transfer



13:katharina203- wizyta w klinice początek stymulacji
13: karo0202- betowanie
13:marzen88 - punkcja
13:ilk_a-betowanie 2
14: koralik83 - wizyta kontrolna w klinice
14: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14:butterfly1331-wizyta w klinice przed stymulacja
14:KasiaAnna - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14:Truskawka89- wizyta serduszkowa
15:N@t@li@89 - wizyta w nowej klinice i nowy plan dzialania
17:husan- kontrola przed criotransferem
20:nieagatka - betowanie 1
21: eve87- betowanie 1
22:anika11 -wizyta u gin prowadzącego ciążę
23:jagodaaga- betowanie 1
25: lile- kontrola w trakcie stymulacji
26:ewelin86 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27:Nikaaa - na świecie pojawia się ukochany synuś

Sierpień
4: MartiniM - wizyta u gin prowadzacego ciążę
8: pisanka89- kontrola u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed

Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)

Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;):D
♡♡♡♡♡
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny juz po:) wrocilam z moim dwoma kochanymi kropkami )))teraz musze z nimi ładnie rozmawiac zeby sie zagnieździły :)) na 23 lipca ( sobita...myslicie ze w sobote mi zrobia? Jak dlugo czeka sie na wynik??) Cudowne uczucie!!! Luteine mam jeszczekilka dni pobrac jak nie przejdzie uczulenie zmieniam na duphaston.
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi/ podpowiedzi jak zwykle jestescie super!!!
Macie mozr dla mnie jakies szczegolne zalwcenia na kolwjne 11 dni...żeby zarodki pieknie roslt? :-)
 
reklama
Ej ale to prawda - popieprzone te sikance. Ja pamietam, ze wyszla mi jedna kreska a 3 dni pozniej beta ponad 800...
Ale kurde tu mam skierowanie na jedna bete po 15dniach i cos czuje, ze mimo wszytsko mnie skusi i zrobie sikanca wczesniej... Szkoda, ze po prostu nie moge pojsc i zrobic bety kiedy mi pasuje...
Tak czy siak podoba mi sie plan z daniem sikanca dziecku [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W klinice w której miałam wczesniej in vitro, po pozytywnej becie musiałam ją dwa razy w tygodniu powtarzać-obserwowali jej wzros
 
Do góry