reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wszystko wyjaśnione :) albo pani sie wczoraj przejęzyczyła albo ja złe usłyszałam bo chodziło o 3090zl czyli punkcja plus hodowla i 90zl Ovitrelle :) czyli wszystko sie zgadza. Z Clexane tez wyjaśnione, dostałam druga receptę na całe opakowanie i jedno opakowanie gratis Lutinusu :)
 
reklama
Wszystko wyjaśnione :) albo pani sie wczoraj przejęzyczyła albo ja złe usłyszałam bo chodziło o 3090zl czyli punkcja plus hodowla i 90zl Ovitrelle :) czyli wszystko sie zgadza. Z Clexane tez wyjaśnione, dostałam druga receptę na całe opakowanie i jedno opakowanie gratis Lutinusu :)
No to tak tylko ze jakbys wczoraj miala kase to ciekawe czy by sie pani opamietala :)
 
No to tak tylko ze jakbys wczoraj miala kase to ciekawe czy by sie pani opamietala :)
Całe szczęście,że nie opłaciłam wczoraj tej części możliwej do zapłaty kartą,bo właśnie różnie mogłoby byc ;)

Mam wszystkie papiery, jeszcze tylko się spakować na jutro. Jakoś się uspokajam w końcu,bo po wczorajszej wizycie tyle niejasności miałam w głowie,że zasnąć nie mogłam.
 
Kobietki u nas procedura ivf 6700, transfer 1400, leki ok 2000 - zależy jaki zestaw i licząc badania do ivf i wizyty ok 1200 zł .

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja już nie dopisywałam wcześniej ile wyszły leki, badania i wizyty te przed pakietem.Jakby dodać do tego jeszcze wcześniejsze wszystkie badania,zwłaszcza te od androloga to już ładna sumka jest..
 
Hej Dziewczyny,
Właśnie wróciłam od lekarza i mam doła strasznego. Do transferu nie dojdzie- udało mi się wyhodować tylko 2 komórki :( Jestem załamana- przepłakałam całą powrotną drogę. Nie spodziewałam się tak kiepskiego wyniku, zwłaszcza że moje AMH nie jest tragicznie niskie- mam 1.08.Jestem w szoku, bo stymulowałam się Puregonem- dawka od 200 do 250j. Pół roku temu na clostilbegyt moje jajniki reagowały dużo lepiej- miałam po 2, 3 pęcherzyki po 1 tabletce (na dobę). Po Femarze też nie było źle- 2 pęcherzyki dojrzałe. Nie wiem co dalej robić. Ginka zaproponowała mi mrożenie jajek i wykorzystanie ich za 2-3 miesiące przy kolejnej procedurze. Zastanawiam się czy zrobić tak jak ona zaproponowała czy może w tym miesiącu IUI? Przeraża mnie to, że mam czekać kolejne miesiące bez gwarancji, że następnym razem będzie lepiej. Dziewczyny poradźcie coś proszę. Może jak odczekam te kilka miesięcy to reakcja na stymulkę będzie lepsza? Może powinna mi zmienić leki? Mówiła coś o włączeniu menopuru.
 
No ja już nie dopisywałam wcześniej ile wyszły leki, badania i wizyty te przed pakietem.Jakby dodać do tego jeszcze wcześniejsze wszystkie badania,zwłaszcza te od androloga to już ładna sumka jest..
Dokladnie jak tak sie wszystko do kupy zbierze to my juz przekroczylismy 10 tysi
 
reklama
Hej Dziewczyny,
Właśnie wróciłam od lekarza i mam doła strasznego. Do transferu nie dojdzie- udało mi się wyhodować tylko 2 komórki :( Jestem załamana- przepłakałam całą powrotną drogę. Nie spodziewałam się tak kiepskiego wyniku, zwłaszcza że moje AMH nie jest tragicznie niskie- mam 1.08.Jestem w szoku, bo stymulowałam się Puregonem- dawka od 200 do 250j. Pół roku temu na clostilbegyt moje jajniki reagowały dużo lepiej- miałam po 2, 3 pęcherzyki po 1 tabletce (na dobę). Po Femarze też nie było źle- 2 pęcherzyki dojrzałe. Nie wiem co dalej robić. Ginka zaproponowała mi mrożenie jajek i wykorzystanie ich za 2-3 miesiące przy kolejnej procedurze. Zastanawiam się czy zrobić tak jak ona zaproponowała czy może w tym miesiącu IUI? Przeraża mnie to, że mam czekać kolejne miesiące bez gwarancji, że następnym razem będzie lepiej. Dziewczyny poradźcie coś proszę. Może jak odczekam te kilka miesięcy to reakcja na stymulkę będzie lepsza? Może powinna mi zmienić leki? Mówiła coś o włączeniu menopuru.
Wiec u mnie było tak stymulacjia do inseminacji fostipur 75 reakcjia piękna niepowodzenie stymulacjia 2 tym samym początek hiperki przerwana. ....
Mija czas operacji ahm spada ale nie jest źle .
1 stymulacjia do in vitro odpowiedzi brak zero jajek nic a nic mimo 9 dni dużych dawek ZERO i endometrium 5 mm i koniec. O Jezu ale płakałam ale co mi z płaczu ja nie znióse. ? Stymulacjia nr 2 zmiana leku większą dawka reakcjia 8 pęcherzyków 4 komórki zaplodnily się 4 ale nie zaczęły dzielić ( mam endometrize ona nie pomaga ) wiec co dalej do boju po zarodki w sierpniu będę miała stymulacjie nr 3 z wizytami co dzień by dawki leków kontrolować i wiedzieć kiedy dołączyć antagoniste.
Zamrożenie komórek nie znam się za bardzo ale mój lekarz mówi ze odmraza się tylko 20%
Można też zrobić in vitro na tych 2 komórkach tam przecież może być ta właściwa . Lub jeśli nasienie dobre jajowody drozne to inseminacja to tez jest pomysł .
jaka jest u Was przyczyna in vitro. ?Ahm nie masz złe jeszcze przesada musi pozwolić . To była 1 stymulacjia. ?

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Do góry