reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No standardem to nie jest fakt wszyscy wszystko konsultuja z szefem bo moj Ramel tez ale przed wizyta wszystko jest ustalone ja juz o niczym nie wiem jako pacjentka. Ale u sklodowskiej widocznie jest inaczej. Sprawdz czy dobrze wypelnila ci dokumenty bo nam pozaznaczala zle niektore punkty pozniej musialam przy przyjeciu powiedziec gdzie sa bledy
Sprawdzę na pewno,bo wczoraj na szybko je wypisywała jako,że byłam przed 17 a jeszcze chyba ze dwie pacjentki czekały.Muszę po nie właśnie dzisiaj jechać,bo wczoraj nie byłam przygotowana z gotówką. W ogóle też pani w recepcji powiedziała mi wczoraj o jakieś 900zł wyższą kwotę do zapłaty za punkcję i hodowlę niż na samym początku miałam wypisane.Ciekawa jestem skąd ta różnica.Znalazłam wczoraj tą karteczkę i dopytam dzisiaj.
 
Sprawdzę na pewno,bo wczoraj na szybko je wypisywała jako,że byłam przed 17 a jeszcze chyba ze dwie pacjentki czekały.Muszę po nie właśnie dzisiaj jechać,bo wczoraj nie byłam przygotowana z gotówką. W ogóle też pani w recepcji powiedziała mi wczoraj o jakieś 900zł wyższą kwotę do zapłaty za punkcję i hodowlę niż na samym początku miałam wypisane.Ciekawa jestem skąd ta różnica.Znalazłam wczoraj tą karteczkę i dopytam dzisiaj.
O a mieli nic nie podnosic. A mialas wykupiony pakiet wizyt ?? Dopytaj sie moze sklodowska cos pomylila. Ja 2 tygodnie temu z Domitrzem rozmawialam na wizycie i mowil ze ceny zostaja te same po 30 czerwca
 
O a mieli nic nie podnosic. A mialas wykupiony pakiet wizyt ?? Dopytaj sie moze sklodowska cos pomylila. Ja 2 tygodnie temu z Domitrzem rozmawialam na wizycie i mowil ze ceny zostaja te same po 30 czerwca
Tak,miałam pakiet 1000zł wizyty+2000zł punkcja+1000zł hodowla+1000zł transfer. Tak mam rozpisane,a wczoraj pani z recepcji powiedziała za punkcję+hodowlę 3900zł :/
 
eve na stronie Bialegostoku nic sie nie zmieilo ceny sa takie same jak byly wiec u nas tez nie moga sie zmienic spytaj sie skad sobie pani wziela 900 stow :)
 
reklama
Do góry