reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

AniaCh to, ze widoczna endometrioza jest mala nie znaczy, ze taka jest w rzeczywistosci. U mnie tez byla mala, a 4 miesiace pozniej okazalo, sie ze pradopodobnie jedyna moja szansa jest invitro... Przebadaj to dokladnie... Nie pisze trgo, zeby Cie wystraszyc, po prostu lepiej wiedziec.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
AniaCh to, ze widoczna endometrioza jest mala nie znaczy, ze taka jest w rzeczywistosci. U mnie tez byla mala, a 4 miesiace pozniej okazalo, sie ze pradopodobnie jedyna moja szansa jest invitro... Przebadaj to dokladnie... Nie pisze trgo, zeby Cie wystraszyc, po prostu lepiej wiedziec.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dlaczego ? Endometrioza sie powiększyła ?
U mnie po laparoskopii stwierdził, ze usunął ogniska endometriozy, było ich kilka, ale niewielkie, ocenił to na 1stopien endo. Wyciął tez małego mięśniaka, ktory nie byłby ruszany jesli nie byłoby laparoskopii. Jajowody drożne, zrostów nie ma , co uważałam za wielce prawdopodobne , po koszmarnej cesarce. Hormony w normie, nasienie tez ...
 
Mimo weekendu u nas ciagle cos sie dzieje dzis trzymamy kciuki za punkcje :)

Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Lipiec bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz czerwiec :) ;)

Trzymamy kciuki za dzieciaczki madziongi


3:nieagatka - punkcja
3:eve87-punkcja


4: ewa651 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
4:BeataWarszawa- betowanie 1
4:mokate66- criotransfer
5: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
6:BeataWarszawa- betowanie 2
6:Truskawka89 - wizyta pęcherzykowa
7: MartiniM - wizyta u gin proeadzacego ciążę
7: mavi - wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:kamka75 - betowanie 1
8:Hess - usg w trakcie ciąży
8: MartiniM- usg połówkowe
8:marzen88 - wizyta w trakcie stymulacji
10: husann - wizyta przed transferem
11:katharina203 - wizyta w klinice poczatek stymulacji
12:malina_29- wizyta pęcherzykowa
14: koralik83 - wizyta kontrolna w klinice
14: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14:butterfly1331-wizyta w klinice przed stymulacja
14:KasiaAnna - wizyta u gin prowadzącego ciążę
15:N@t@li@89 - wizyta w nowej klinice i nowy plan dzialania
22:anika11 -wizyta u gin prowadzącego ciążę
26:ewelin86 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27:Nikaaa - na świecie pojawia się ukochany synuś
Sierpień
8: pisanka89- kontrola u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

Wrzesień
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać :) ;):D
♡♡♡♡♡
 
Sprawdzę na pewno,bo wczoraj na szybko je wypisywała jako,że byłam przed 17 a jeszcze chyba ze dwie pacjentki czekały.Muszę po nie właśnie dzisiaj jechać,bo wczoraj nie byłam przygotowana z gotówką. W ogóle też pani w recepcji powiedziała mi wczoraj o jakieś 900zł wyższą kwotę do zapłaty za punkcję i hodowlę niż na samym początku miałam wypisane.Ciekawa jestem skąd ta różnica.Znalazłam wczoraj tą karteczkę i dopytam dzisiaj.
Eve, u mnie w klinice ceny też wzrosły. Powiedzieli nam o tym miesiąc temu. Nie wiem czy ma to jakiś związek z końcem refundacji (my podchodziliśmy komercyjnie), ale ma być drożej.

Boże ,ja za to samo mniej więcej (plus embriolog) płaciłam w Warszawie prawie 8000 :/

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w Katowicach też zapłaciłam ponad 7000 zł, do tego doszły leki i badania i w sumie pierwsze podejście kosztowało nas ponad 13000 zł :-\

Nieagatka, Eve, powodzenia na dzisiejszych punkcjach. Trzymam kciuki :)

Ja dziś jadę na badania prolaktyny. Fajnie byłoby pospać dłużej, ale badanie ma być 2 h od przebudzenia, a potem drugie o 16. Czeka mnie niedziela w laboratorium.
Miłego dnia :)
 
reklama
Skopiowane z naszego forum lolitka .
czytam od 1 strony ha ha ha dobra, zabawa w ciekawostki o ivf...... czy wiesz ze:

- wiecej rodzi sie chlopcow po ivf, niz dziewczynek

- wieksze szanse na pozytywna implantacje zarodka w ivf sa w okresie letnim

- ta sama kobieta, moze reagowac na stymulacje przy tym samym protokole, z takimi samymi lekami, taka sama dawke w diametralnie rozny sposob

- amf i fsh sa slabym wyznacznikiem odpowiedzi na stymulacje (okreslaja tylko potencjalnie jakosc komorek, a nie ilosc)

- od momentu rozpoczecia stymulacji twoje tsh sie podwyzsza, a ft4 sie obniza pod wplywem lekow stymulujacych wiec trzeba zwiekszyc delikatnie ich dawke

- rozwoj zarodka przez pierwsze 3 dni jest najbardziej determinowana przez jakosc komorek, podczas gdy od dnia 4 rolnik meski odgrywa wieksza role


- jesli masz dlugie cykle to wyciszanie nie powinno sie zaczynac 21 dnia cyklu ale pozniej (21dc jest umowny dla 28 dniowego cyklu). jesli masz krotsze, to odpowiednio wczesniej
 
Do góry