reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
eve na stronie Bialegostoku nic sie nie zmieilo ceny sa takie same jak byly wiec u nas tez nie moga sie zmienic spytaj sie skad sobie pani wziela 900 stow :)
Taki mam zamiar, zwłaszcza ze mam ta kartkę z rozpiska :) ale one wogole tam zakręcone sa,bo żeby zapłacić za pakiet wizyt sama sie musiałam upominać ;)
 
Cześć dziewczyny :) Kilka dni mnie nie było i trochę zaległości się nazbierało. W środę miałam wizytę i endometrium 8mm , pęcherzyk 17mm, w czwartek następna wizyta endometrium 10mm i pęcherzyk 18mm, a wczoraj ostatnia dawka menopur75 i gonal25 a dziś rano zastrzyk ovitrelle. Zrobiła mi nadzieję, ale zapewne to złudna nadzieja, przynajmniej jakaś jest. Jest to moja pierwsza stymulacja hormonalna i chyba pierwsza możliwa owulacja. I tu właśnie mam pełno myśli a jak widzę, mojego męża to mam ochotę wskoczyć na niego jak tygrysica :D:D Powiedzcie mi ( aż wstyd pytać) ile po podaniu zastrzyku ovi mam współżyć ? Nie wiem czemu ale banan mam duży na twarzy i śmiać mi się chce z tej sytuacji.
Opowiem Wam jakiego wstydu i głupoty najadłam się w klinice w której się leczę.
Zagadałam się z Panią Dr daje mi opis dzisiejszej wizyty i poszłam do recepcji kupić menopur. Czytam kartę a tak pisze:

Czwartek: menopur75 Gonal25
Piątek: menopur75 Gonal25
Sobota: rano zastrzyk ovitrelle
Weekend: ...
Wtorek : 9.15 kontrol

i oto zadaje pytanie Pani w recepcji
Ja- " Przepraszam, a co ja mam podać sobie w weekend bo tylko trzy kropki są?"
Recepcja - Już sprawdzam, po 2 minutach patrzenia w komputer mówi " Nic nie pisze, ale zadzwonię do Pani dr" - więc dzwoni
Po chwili słyszę jak Pani dr wychodzi po następną pacjentkę, mnie obejmuje i do ucha mi szepta " Pani Kasiu ma Pani podać sobie w weekend rozkosz wraz ze swoim mężem"
A ja na to - "a jest na to tabletka następna??" i jak Pani dr parsknęła śmiechem to ja dopiero ze stresu skojarzyłam... taki wstyd :) ...
 
reklama
Do góry