reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja nie wiem czy wytrzymam do 16. Za każdym razem sobie obiecuję że odbiorę po pracy i nie wytrzymuje :)
I ok 13 w samochód po wyniki i potem płacz.
strasznie się denerwuje i to przeczucie że nic z tego nie wyjdzie jest okropnie.
Czuję że u Ciebie się uda... Trzymam mocno kciuki

Ja bym chetnie zerkneła w pracy, bo wynik bede miec na swoim koncie, ale nie siedze sama w pokoju- kolezanka nic nie wie i nie chce sie przy niej rozpłakiwac, a rozpłacze sie niezaleznie od wyniku...matko dopiero 10 rano :/ zastanawiam sie jak tu sie ulotnic wcześniej z pracy....
Może u Ciebie tez jednak sie udało, w koncu to 2 blastki, wiec szansa jest duza, a sikance oszukance jak to dziewczyny mawiaja :)
 
reklama
mialam tylko jedną stymulację wlasnie tym purgeonem, wiec nie wiem jak menopur wychodzi cenowo, chyba cos koło 140 zł płaciłam za zestaw z penem, ale to z refundacją taka cena, normalnie to chyba cos kolo 700 zł (tak mi mowili w klinice).
Ja miałam ostatnio i menopur jest drogi zapłaciłam około 200zł. A puregon miałam przepisany na ryczałt i zapłaciłam coś około 70 zł. Gonalu nigdy nie miałam więc nie wiem ile kosztuje.
 
Ja bym chetnie zerkneła w pracy, bo wynik bede miec na swoim koncie, ale nie siedze sama w pokoju- kolezanka nic nie wie i nie chce sie przy niej rozpłakiwac, a rozpłacze sie niezaleznie od wyniku...matko dopiero 10 rano :/ zastanawiam sie jak tu sie ulotnic wcześniej z pracy....
Może u Ciebie tez jednak sie udało, w koncu to 2 blastki, wiec szansa jest duza, a sikance oszukance jak to dziewczyny mawiaja :)
Ja też siedzę z koleżanką w pokoju ale ona wie i denerwuje się ze mną :) Wiem że sikańce oszukują ale jak byłam w ciąży pół roku temu i robiłam bete to czułam się jakoś inaczej a teraz nic nie czuję...
 
mialam tylko jedną stymulację wlasnie tym purgeonem, wiec nie wiem jak menopur wychodzi cenowo, chyba cos koło 140 zł płaciłam za zestaw z penem, ale to z refundacją taka cena, normalnie to chyba cos kolo 700 zł (tak mi mowili w klinice).

aha, no ja aktualnie płacę za jedną ampułke na dzień menopuru 75 - 100 zł , a za gonal 7 dawek zapłaciłam 540 zł
 
reklama
Do góry