reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kaczorku - o ile nie masz zamiar karmić kropka czekoladą aplikując ją domacicznie to raczej mu nie zaszkodzi :D a z wagą sie nie martw - lepiej za dużo niż za mało.
 
reklama
Tez sie boje ze bede wygladala jak slonica zaczynalam z waga 65 kg :( przy 166 cm wiec jestem taka akurat w sumie. Teraz mam 2 kg na plusie. No i oczywiscie mam nadzieje ze po porodzie bede laska hehehe
 
Tez sie boje ze bede wygladala jak slonica zaczynalam z waga 65 kg :( przy 166 cm wiec jestem taka akurat w sumie. Teraz mam 2 kg na plusie. No i oczywiscie mam nadzieje ze po porodzie bede laska hehehe
Ja mam 168cm i prawie 72 kg ;( a jeszcze w ciazy nie jestem ;/ a ważyłam 63 i wtedy czułam sie super ;) ale teraz chce kropka ;) zobaczymy potem będę sie martwić ;)
 
A ja waze 49 kg, przy wzroście 165 cm. I za nic w swiecie nie potrafie przytyc. A caly czas leze, malo sie ruszam, sporo jem. Wydaje sie, ze juz cos powinnam przytyc. Czekam z utesknieniem na kg.
 
A ja waze 49 kg, przy wzroście 165 cm. I za nic w swiecie nie potrafie przytyc. A caly czas leze, malo sie ruszam, sporo jem. Wydaje sie, ze juz cos powinnam przytyc. Czekam z utesknieniem na kg.
Chetnie bym oddala troche Tobie :D w srode wejde na wage i zobaczymy mam nadzieje ze sie nie przeraze heh
 
reklama
Do góry