reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

2016-06-02 20.29.37.jpg
a jaka była norma LH jak kobiet po menopauzie, bo wyższe to LH trochę. Stymulowali Cię z torbielą? a co to za klinika? torbiele czynnościowe, produkujaswoje hormony i bolokują cykl "naturalny. Czyli stymulacje tez powinna blokować.
DHEA to hormon, i trzeba uważać jak się go bierze.
 

Załączniki

  • 2016-06-02 20.29.37.jpg
    2016-06-02 20.29.37.jpg
    114,3 KB · Wyświetleń: 427
reklama
Kaczorek jedz w sobote na bete i przestaniesz sie zadreczac, nikt z nas nie ma tutaj zawsze takich samym objawow , boli itp. Nie ma co sie nakrecac, ani robic glupie testy, zrob krew i tyle bedziesz wiedziala co sie dzieje.
Chodzi o to ze boli mnie tak jakby pod pachami w kierunku piersi i zastanawiam sie czy to moze byc dobry objaw ;)
 
Ah dziewczyny sama nie wiem o co chodzi, czy ta tasma na badaniu we wtorek byla przyklejona czy lekarz nie zauwazyl?? To wrecz niemozliwe, ogladal cala macice kilka razy... Czy moj lekarz prowadzacy robi jakos usg ze u niego to widac??
Jestem zdruzgotana...
W poniedzialek jedziemy do Gdanska.
Ja bym dawala wiare temu,ktory jest bardziej obcykany w temacie i wie na co ma patrzec.
 
Chodzi o to ze boli mnie tak jakby pod pachami w kierunku piersi i zastanawiam sie czy to moze byc dobry objaw ;)
Nie szukaj objawow- nie traktuj tez tego ,ze tu na Ciebie naskakuje ,ale to nie najlepszy pomysl. Ja przy ktoryms podejsciu mialam wszystkie objawy bylam pewna i sie nie udalo, wiesz jak czlowiek to przezywa? Wiem przez co przechodzisz bo ja przez to przechodzilam 3 razy. Za ostatnim razem przestalam sie zastanawiac , rozmyslac i doszukiwac - poprostu pojechalam na bete i tez wczesniej niz mialam jechac.
 
Jezusiu,Pani Kochana wybacz mi:hmm:
Melduje sie poslusznie,nadal w trojpaku i znow najedzona jak swinka

Teraz to juz musisz doczekać do poniedziałku jak tyle wytrwałaś:)

Dziewczyny bylam u swojego lekarza, zeby mi sprawdzil na usg jeszcze raz ta tasme. Dalej jest widoczna. Jestem zalamana.

Idź jeszcze do innego lekarza, skonsultuj to z jakimś specjalistą. Nie moze byc tak ze raz jest a raz nie ma, to jest zbyt poważna sprawa. To jakis dramat z tymi lekarzami i ich opiniami. Potem rodzą sie dzieci bez rączek i nie ma winnego, dramat jakis. U Ciebie napewno bedzie dobrze ale musisz to sprawdzić.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymamy ✊✊✊✊ za jutrzejszy transfer i wizyty samych dobrych wiesci
Czerwiec bedzie szczesliwszy niz maj :)


3: gosia321 - transfer blastki
3: koralik83 - wizyta po skoerowania na dodatkowe badania przed rozpoczeciem nowych starań


4: Megi* - punkcja
6: olusja 1987 - wizyta u gin prowadzącego ciazę
6: Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
6: Natula - wizyta z rozpisaniem stymulacji
6:malutkikaczorek - betowanie
6:pisanka89- wizyta u gin prowadzącej ciążę i u endokrynologa
6:Natalia89 - wizyta w klinice ustalenie nowego planu
6: Kajka89 - transfer
8: MartiniM - wizyta kontrolna w trakcie ciąży
8: husann - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
13:Truskawka89 - wizyta przed crio
13: iga2421 - wizyta w Novum
14:Hess- wizyta u gin prowadzacego ciażę
15: Kajka89 - betowanie
17:pisanka89 - badania prenatalne
17:koralik83 - wizyta w klinice start nowej stulacji
20: butterfly -wizyta z rospiska stymulacji
29: anika - wizyta u gin prowadzącego ciążę
W czerwcu: annemarie - histeroskopia

Lipiec
8:Hess - usg w trakcie ciąży

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać
 
Do góry