reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Poprzedni też był krótki fostipur 225 i Menopur 75 brak reakcji . ( w Hiszpanii standardowa procedura do in vitro zaczyna się od dawki 225 a kończy na :rolleyes:450 max.
W 2 stymulacji był krótki protokół + anagonista ( Orgalutran )
Amh 1.6 przed operacji w październiku było 5.6
LH 5.62
FSH 8.40
THS 1.40
prolaktyka 20.02
Ogniska endometriozy na jelitach i w wiązadle w dupie :rolleyes:
Macica czysta morfologia macicy ok .
Czy dobrze mnie wyciszyli. ? Nie wiem po czym to poznać ?po 14 dniach antyków endometrium 1 .
Stymulacja trwała 10 dni
W dniu 10 było 8 pęcherzyków i endometrium 10 .
Na początku stymulacji torbiel 4.6 cm ( urosła po 1 stymulacji z rozmiaru 1 cm do 4.6 ona urosła jajka nic ) po 2 stymulacji z 4.6 zmalała do 2.6 :errr:
O jakim DHEA mówisz o tym co jest niby w witaminach dla kobiet w ciąży ?czy o tym na receptę ? Ja średnio wierze w te kolorowe tabletki :).
Jeszcze Cię wykorzystam
Dlaczego u mnie przy stymulacji nie robią badań hormonów. ? Tylko w przypadku hiperkio_O.
I po punkcji dają progeffik 3× 200 max dawkę o_O nie robią potem kontroli prog tylko taka dawka do bety :) dziwnie się czuje bo tylko u mnie nie badają :o
a jaka była norma LH jak kobiet po menopauzie, bo wyższe to LH trochę. Stymulowali Cię z torbielą? a co to za klinika? torbiele czynnościowe, produkujaswoje hormony i bolokują cykl "naturalny. Czyli stymulacje tez powinna blokować.
DHEA to hormon, i trzeba uważać jak się go bierze.
 
reklama
Trzymamy ✊✊✊✊za dzisiejsza wizyte Megi* - duzo ładnych jajec
Czerwiec bedzie szczesliwszy niz maj :)

2:.Megi*- wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
2: aniołkowamama - za kolejny dzien z synkiem w brzuszku :)

3: gosia321 - transfer blastki
3: koralik83 - wizyta po skoerowania na dodatkowe badania przed rozpoczeciem nowych starań
4: Megi* - punkcja
6: olusja 1987 - wizyta u gin prowadzącego ciazę
6: Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
6: Natula - wizyta z rozpisaniem stymulacji
6:malutkikaczorek - betowanie
6:pisanka89- wizyta u gin prowadzącej ciążę i u endokrynologa
6:Natalia89 - wizyta w klinice ustalenie nowego planu
6: Kajka89 - transfer
8: MartiniM - wizyta kontrolna w trakcie ciąży
8: husann - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
13:Truskawka89 - wizyta przed crio
13: ig
14:Hess- wizyta u gin prowadzacego ciażę
15: Kajka89 - betowanie
17:pisanka89 - badania prenatalne
17:koralik83 - wizyta w klinice start nowej stulacji
20: butterfly -wizyta z rospiska stymulacji
29: anika - wizyta u gin prowadzącego ciążę
W czerwcu: annemarie - histeroskopia

Lipiec
8:Hess - usg w trakcie ciąży

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać
 
Trzymamy ✊✊✊✊za dzisiejsza wizyte Megi* - duzo ładnych jajec
Czerwiec bedzie szczesliwszy niz maj :)

2:.Megi*- wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
2: aniołkowamama - za kolejny dzien z synkiem w brzuszku :)

3: gosia321 - transfer blastki
3: koralik83 - wizyta po skoerowania na dodatkowe badania przed rozpoczeciem nowych starań
4: Megi* - punkcja
6: olusja 1987 - wizyta u gin prowadzącego ciazę
6: Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
6: Natula - wizyta z rozpisaniem stymulacji
6:malutkikaczorek - betowanie
6:pisanka89- wizyta u gin prowadzącej ciążę i u endokrynologa
6:Natalia89 - wizyta w klinice ustalenie nowego planu
6: Kajka89 - transfer
8: MartiniM - wizyta kontrolna w trakcie ciąży
8: husann - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
13:Truskawka89 - wizyta przed crio
13: iga2421 - wizyta w Novum
14:Hess- wizyta u gin prowadzacego ciażę
15: Kajka89 - betowanie
17:pisanka89 - badania prenatalne
17:koralik83 - wizyta w klinice start nowej stulacji
20: butterfly -wizyta z rospiska stymulacji
29: anika - wizyta u gin prowadzącego ciążę
W czerwcu: annemarie - histeroskopia

Lipiec
8:Hess - usg w trakcie ciąży

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać[/QUOTE]
 
Ewunka badania hormonów robi się przed ET -esrradiol, jak rosną jajaka, a miedzy czasie badamy prg czy nie jdest za wysoki, czy warto robic transfer. Przed stymulacją LH się bada i estradiol, żeby sprawdzić wyciszenie = powinnobyć jak kobiet po menopauzie (długi protokół). Po ETnie trzeba badac prg skoro i tak 600mg (więcej nie dadza bo nie można) a przy crio to już inna bajka, wtedy powinni badac e2 i prg.
edit: tutaj o DHEA
Link do: • Ulotka DHEA Eljot / Prasteronum - leki i suplementy diety, dawkowanie, skład, zastosowanie, opis - DOZ.pl
 
Dziewczyny bylam u swojego lekarza, zeby mi sprawdzil na usg jeszcze raz ta tasme. Dalej jest widoczna. Jestem zalamana.
Agatek a czy to nie ten lekarz u którego byłaś wcześniej? a potem specjalista Ci powiedział że jest ok.
Nie martw się ją bym się trzymała wersji od speca który powiedział że jest wszystko wporzadku
 
a jaka była norma LH jak kobiet po menopauzie, bo wyższe to LH trochę. Stymulowali Cię z torbielą? a co to za klinika? torbiele czynnościowe, produkujaswoje hormony i bolokują cykl "naturalny. Czyli stymulacje tez powinna blokować.
DHEA to hormon, i trzeba uważać jak się go bierze.
Tak stymulowali mnie z torbiela .to jest torbiel endometrialna . Operowali mnie w październiku miałam 3 torbiele ( wcieli 2 z prawego ) i lewy jajnik otworzyli ale stwierdzili ze zrobią więcej szkody niż pożytku bo torbiel miała 1 cm i była źle umiejscowiona ) przy stymulacji odpowiada tylko jajnik z torbiela ten po operacji śpi. Wychodzą z założenia że torbiel endometrialna poniżej 4 cm jest dopuszczalna ( mniejsze zło niż operacja )
Klinika w Hiszpanii
LH normy w fase folicular mam 1.9 do 12.5
Mój wynik 5.6 tylko to jest badane przed początkiem stymulacji
norma dla kobiet po menopauzie 15.9 do 54
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jak to jest z tym bólem piersi w ciazy? Wiem ze nie zawsze u każdej występuje i nie jest wyznacznikiem ale jeśli juz jest to jakiego rodzaju to ból i czy występuje w jakimś określonym miejscu na piersiach?
 
Ah dziewczyny sama nie wiem o co chodzi, czy ta tasma na badaniu we wtorek byla przyklejona czy lekarz nie zauwazyl?? To wrecz niemozliwe, ogladal cala macice kilka razy... Czy moj lekarz prowadzacy robi jakos usg ze u niego to widac??
Jestem zdruzgotana...
W poniedzialek jedziemy do Gdanska.
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z tym bólem piersi w ciazy? Wiem ze nie zawsze u każdej występuje i nie jest wyznacznikiem ale jeśli juz jest to jakiego rodzaju to ból i czy występuje w jakimś określonym miejscu na piersiach?
Kaczorek jedz w sobote na bete i przestaniesz sie zadreczac, nikt z nas nie ma tutaj zawsze takich samym objawow , boli itp. Nie ma co sie nakrecac, ani robic glupie testy, zrob krew i tyle bedziesz wiedziala co sie dzieje.
 
Do góry