reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja czekam na @ i zaczynam stymulacje. Mam nadzieje ze bedzie bardziej owocna niz poprzednia i tym razem ide krotkim protokolem. Powodzenia trzymam kciuki
Ja szłam długim zrobiłam 65 zastrzykow masakra ale mam dwie balastusie zamrożone i bardzo na nie liczę więc mam nadzieję ze było warto... Ja też trzymam kciuki za Twoja owocna stymulacje .
 
reklama
I po kolejnym zastrzyku juz nie mam gdzie sie wbijac :)
Powiedzcie mi czy nie mialyscie tak ze strzykawki dolaczone do menopuru mialy tepe igly bo normalnie ciezko nam sie przebic przez skore i zastanawiam sie czy nie isc jutro do apteki po inne strzykawki
 
Panuje jakaś plaga bólu głowy. Mnie co dziwne, zaczyna boleć wieczorami i ostatnie dwie noce były koszmarem. Na dodatek wstawałam wczoraj w nocy 7 razy siku, dzisiejszej nocy nie piłam przez snem, więc odwiedzałam wc "tylko" 5 razy. W sumie wstawanie nocne na siku jest dla mnie normą, ale zwykle to dwa , trzy razy, a teraz to było przegięcie.
 
Na pewno bylo warte wierze ze zostanie z toba kropek. Ja poprzednim szlam dlugim teraz krotkim i wogole inne leki. A ty jakie bralas leki
 
Mialam tylko 4 jajka pobrone w czym 3 tego samego dnia nie nadawaly sie i zostala tylko jedna zaplodniona i w 2 dobie byl transfer
O to współczuję ze tak się to potoczyło .Tym razem już musi być lepiej może na krótki lepiej zareagujesz bo każdy organizm inny i trzeba wypróbować żeby wiedzieć co na kogo działa. Ten nasz profesor przekonał mnie ze wie co robi więc myślę że warto mu zaufać... Będzie dobrze tym razem zobaczysz...
 
W słowniku in vitro jest wszystko co możesz brać ale z tego co dobrze pamiętam to chyba Apap można ale niech się doświadczone mamuśki wypowiedzą . Mam nadzieję że to zakopywanie nawet do nich mówię żeby mnie nie zostawialy bo bardzo na nie czekamy;)
Juz ktorys dzien szukam tego słownika i nie wiem gdzie on jest :(
ja też ze swoimi rozmawiam :)
 
reklama
Widze ze jednak przekonalas sie do niego. Ja bym pewnie zaczela wczesniej kolejna stymulacje tylko ze nie mialam 2 miechy @ i teraz mi dal anty zeby wszystko bylo ok. Mam taka nadzieje ze taraz bedzie lepiej i kropek zostanie z nami
 
Do góry