reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesia kiedy moje bliźniaki się rodzą?
Oj Ciotka dobre pytanie. Mam skierowanie do szpitala w pon podjade i obczaje co i jak. Maja wyznaczyc mi termin cc. Tylko nie wiem jak to wyglada :( czy powiedza mi od kiedy zatrzymaja mnie w szpitalu i wtedy podejma decyzje czy od razu wyznacza jakis termin... Moj lekarz uwaza,ze powinnam miec termin wyznaczony na tydz w ktorym jest dzien dziecka ;)
 
reklama
Ponawiam swoje pytanie czy tez tak mialyscie ze strzykawki dolaczone do menopuru mialy tempe igly. Bo zastanawiam sie czy nie kupic sobie innych w aptece. Cos sobie przypominam ze ktoras z was wspominala cos o iglach ale nie pamietam juz dokladnie :)
 
Na pewno bylo warte wierze ze zostanie z toba kropek. Ja poprzednim szlam dlugim teraz krotkim i wogole inne leki. A ty jakie bralas leki
Ja dwa krótkie mialam a tym razem dlugi i brałam gonapeptyl gonal i pregaveris .Pobrano 11 oscytow ale 6 się zaplodnilo i 2 dotrwaly fo blastocysty .Musiał zamrozić bo miałam progesteron za wysoki zeby odrazu podać więc dopiero teraz mrozaczek.
 
To ile trwa ta stymulacja menopurem ja licze ze jeszcze z 7 dni i bedzie koniec
Jakieś 10 12 dni monopurem i na krótkim protokole .Ja tym razem szłam długim gonapeptyl brałam od 21dc ccaly czas aż do następnego cyklu i potem dołączono właściwą stymulacje gonal i pregaveris 11dni no a potem proluteks w zastrzykach na kolejne 14 dni .Strasznie długo wszysto sie ciągnie .
 
Ponawiam swoje pytanie czy tez tak mialyscie ze strzykawki dolaczone do menopuru mialy tempe igly. Bo zastanawiam sie czy nie kupic sobie innych w aptece. Cos sobie przypominam ze ktoras z was wspominala cos o iglach ale nie pamietam juz dokladnie :)
Miałam tak samo a kupne strzykawki z apteki są wg mnie gorsze te dołączone do zestawu są wporzadku spróbuj inaczej wbijać może;)
 
Ponawiam swoje pytanie czy tez tak mialyscie ze strzykawki dolaczone do menopuru mialy tempe igly. Bo zastanawiam sie czy nie kupic sobie innych w aptece. Cos sobie przypominam ze ktoras z was wspominala cos o iglach ale nie pamietam juz dokladnie :)
Chyba też miałam takie wrażenie z tego co pamiętam bo rok temu go brałam ale nie wpadłam na to zeby je wymienić i jakoś je robiłam .
 
Jakieś 10 12 dni monopurem i na krótkim protokole .Ja tym razem szłam długim gonapeptyl brałam od 21dc ccaly czas aż do następnego cyklu i potem dołączono właściwą stymulacje gonal i pregaveris 11dni no a potem proluteks w zastrzykach na kolejne 14 dni .Strasznie długo wszysto sie ciągnie .
A na co ten prolutex
 
Ponawiam swoje pytanie czy tez tak mialyscie ze strzykawki dolaczone do menopuru mialy tempe igly. Bo zastanawiam sie czy nie kupic sobie innych w aptece. Cos sobie przypominam ze ktoras z was wspominala cos o iglach ale nie pamietam juz dokladnie :)
Ja tak miałam niektóre były tak tępe, że trzeba było się namęczyć.:baffled: Masakra. A Gonapeptyl wchodził jak w masło.
 
No wlasnie lekow mam tyle co nic. Luteina podjezyk(4x2), encorton(1,5).wit D, folik, magne b6.
A ta Twoja @ całkiem zwariowala..mam nadzieje ze komisja jakos się ogarnie szybko i da znac co i jak :*
Nie no najwcześniej mogę zacząć od następnej @ to może juz zdążą dać mi wizytę hi .
A krwawisz żywa czerwona krwią. ? Czy plamki 3 na dzień?
 
reklama
Miałam tak samo a kupne strzykawki z apteki są wg mnie gorsze te dołączone do zestawu są wporzadku spróbuj inaczej wbijać może;)

Jutro chyba powiem m zeby wbil pod katem. Dzisiaj to taka tempa igle mialam ze az mi lzy pociekly z bolu normalnie :)
Ja juz po bokach brzucha nie mam miejsca zeby wbijac z odstepami. A powiedz mi czy w dol brzucha tez moge czy tylko w boki?
 
Do góry