reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

U mnie niestety plamienie przeszło o mocne krwawienie. Szanse zerowe :( Zarodki nie chcą się zagnieżdżać, a ja dostaję plamienia zanim odstawię leki). Już nie wiem co jest ze mną nie tak... :(
Biedulka, współczuje z całego serca. A jakie leki bierzesz po transferze ? Ja w aptece usłyszałam ze najdroższe mi zapisał. Pomyslałam ze naciągają ale może coś w tych lekach jest.
 
reklama
U mnie niestety plamienie przeszło o mocne krwawienie. Szanse zerowe :( Zarodki nie chcą się zagnieżdżać, a ja dostaję plamienia zanim odstawię leki). Już nie wiem co jest ze mną nie tak... :(

Vita,
ktore to wasze podejscie? jakie badania robilas?

u mnie jest to samo:(
 
Lutinus tonami biorę od dnia punkcji do teraz-nie wiem czy znasz ale to progesteron. Niby najważniejszy w zagnieżdżeniu zarodka. Drogi jak cholera, opakowanie na 10 dni prawie 400zl. Myślałam ze zbankrutujemy. Do tego brałam Clexane i Estrofem, oraz Duphaston rownież do dnia dzisiejszego po 2 tabletki.
 
Biedulka, współczuje z całego serca. A jakie leki bierzesz po transferze ? Ja w aptece usłyszałam ze najdroższe mi zapisał. Pomyslałam ze naciągają ale może coś w tych lekach jest.
Właściwie po transferze dokładnie to samo co po punkcji: 2x1tab. Lutinus dowcipnie, 1 x2 Luteina podjęzykowo, 1+1/2 Encorton, 1x1 Folik, 3x1 No spa i 2x1 Estrofem.

Mam wynik <0,1 Inaczej być nie mogło. Dzisiaj odstawiam leki.

Annemarie, to nasza 3 procecura in vitro, I - kilkanaście pobranych oocytów, IVF zapłodniła się i podzieliła do stadium moruli, transfer, 9 dpt plamienie, II procedura - ICSI, pobrano około 7 czy 9 oocytów, żadna komórka nie dojrzała, III procedura - ICSI pobrano 14 oocytów, 11 dojrzałych, zapłodniło się 5, wszystkie podzieliły do stardium blastuli. Transfer jednej, pozostałe 4 zamrożone. 7 dpt delikatne plamienie, które rozkręciło się do zwykłego okresu.
Nie robiłam immunologii i histerioskopii.
A jak to wygląda u Ciebie?
 
Lutinus tonami biorę od dnia punkcji do teraz-nie wiem czy znasz ale to progesteron. Niby najważniejszy w zagnieżdżeniu zarodka. Drogi jak cholera, opakowanie na 10 dni prawie 400zl. Myślałam ze zbankrutujemy. Do tego brałam Clexane i Estrofem, oraz Duphaston rownież do dnia dzisiejszego po 2 tabletki.

Lutinusa bierze tutaj chyba kazda,ze jest taki drogi ,nie wiedzialam.Ja zyje zawsze Prolutexem,nie cierpie tych "dowcipnych" kuleczek,a ja lykne to moge spac kolejne 2 dni:):):)
 
Właściwie po transferze dokładnie to samo co po punkcji: 2x1tab. Lutinus dowcipnie, 1 x2 Luteina podjęzykowo, 1+1/2 Encorton, 1x1 Folik, 3x1 No spa i 2x1 Estrofem.

Mam wynik <0,1 Inaczej być nie mogło. Dzisiaj odstawiam leki.

Annemarie, to nasza 3 procecura in vitro, I - kilkanaście pobranych oocytów, IVF zapłodniła się i podzieliła do stadium moruli, transfer, 9 dpt plamienie, II procedura - ICSI, pobrano około 7 czy 9 oocytów, żadna komórka nie dojrzała, III procedura - ICSI pobrano 14 oocytów, 11 dojrzałych, zapłodniło się 5, wszystkie podzieliły do stardium blastuli. Transfer jednej, pozostałe 4 zamrożone. 7 dpt delikatne plamienie, które rozkręciło się do zwykłego okresu.
Nie robiłam immunologii i histerioskopii.
A jak to wygląda u Ciebie?

Dokladnie tak jak u Ciebie,3 procedury ,3 transfery po punkcji,2 krio z czego jedno poronienie.Zawsze pieknie dzielace sie komorki i dooopa blada na koncu.
Przystopowalabym na twoim miejscu i zrobila wszystkie badania ,bo sie psychicznie wykonczycie. Macie 4 na lodzie,wiec masz czas teraz wszystko co trzeba zrobic.A jaka jest u Was przyczyna nieplodnosci?
 
Lutinus tonami biorę od dnia punkcji do teraz-nie wiem czy znasz ale to progesteron. Niby najważniejszy w zagnieżdżeniu zarodka. Drogi jak cholera, opakowanie na 10 dni prawie 400zl. Myślałam ze zbankrutujemy. Do tego brałam Clexane i Estrofem, oraz Duphaston rownież do dnia dzisiejszego po 2 tabletki.
Mi w 12 tc dopiero lekarka zmieniła lutinus na luteine. Różnica kolosalna bo luteina 7 zl

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pomocy dziewczyny doradzcie mi coś strasznie mnie dzisiaj gdzieś koło pępka szczypie czy kluje nie umiem nazwać tego.... miała któraś z was takie cuda??

Vita bardzo mi przykro:(( jak radzi Ann zrób dokładne badania bo szkoda nerwów a przerwa dla organizmu raczej wskazana:*
 
reklama
Pomocy dziewczyny doradzcie mi coś strasznie mnie dzisiaj gdzieś koło pępka szczypie czy kluje nie umiem nazwać tego.... miała któraś z was takie cuda??

Vita bardzo mi przykro:(( jak radzi Ann zrób dokładne badania bo szkoda nerwów a przerwa dla organizmu raczej wskazana:*
Nie wiem ,nie pomoge:(
 
Do góry