reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny! Mam do was pytanie.. Ostatnio coś mnie pokusiło, żeby poszukać kalkulatora ciążowego po in vitro, no i oczywiście znalazłam Link do: ivf-infertility.com | Calculating the due date of delivery Według jego wyliczeń jestem w 11 tygodniu i 4 dniu, według lekarza w klinice w 10 tygodniu i 4 dniu, termin porodu lekarz wyznaczył na 5.12.2016r. więc coś mi tu nie gra, Punkcję jajników miałam 14.03.2016, transfer blastocysty miałam 19.03..2016. Dziewczyny, w którym ja jestem tygodniu bo się pogubiłam... Zaczynam się denerwować bo badanie prenatalne mam 31.05.2016, a tam ważny jest przeciez dokładnie określony tydzień ciąży...

Szila z kalkulatora badan prenatalnych wychodzi ,ze badania ,po wpisaniu twojej ost.@ powinnas miec pomiedzy 14.05-3.06 .2016

sprawdz sama,to sie uspokoisz. Terminy sa obilczane tez na podstawie ostatniej@@@,a nie punkcji czy transferu.


Link do: Terminy Badań prenatalnych FEMINA Śląsk - badania genetyczne, USG prenatalne 3D i 4D, USG płodu, wykrywanie wad płodu
 
reklama
Dzięki dziewczyny! Ale w klinice się pomylili, ustalili termin porodu na 5.12.2016, a twierdzą, że jestem - na ostatnim badaniu 04.05.2016 w 8,5 tygodniu ciąży, zarodek miał wtedy 2,02 cm.
 
Marzen napewno w koncu i tam się domek zapełni :*
Butterfly ja po transferze miałam @ bardzo obfitą i z duza iloscia skrzepów :/ my w domu mamy 2 pokoje dzieciece i jeszcze jeden taki goscinny, mnie sie strasznie marzy 3 dzieciaczków tylko problemem nawet nie jest samo zajscie w ciaze (w ostatecznosci dawca), ale utrzymanie :/ nie wiem czy 2 ciaze przezyje, nie mowiac o 3 ehh :/
Natula przykro mi :(:(
Koralik chyba ze wczesnie na @, moze to faktycznie to plamienie implantacyjne? dopóki nie zrobisz bety to nic nie bedzie pewne
 
Koraliku. Jak mialam transfer dr specjalnie przy mezu jeszcze powiedzial ze wszelkie bole brzucha, delikatne plamienia sa dobre. Nie martw sie. Moze faktycznie kropek sie wgryza.
Czyli Wasze terminy porodow po ivf nie sa jakos inaczej liczone mimo ze podaba była np. 5dniowa blastka? Termin porodu normalnie jak przy każdej ciazy ejst liczony od 1dnia ostatniej @? U mnie to roznica 5dni wiec jesli chodzi o podglad w usg to duzo zmienia :). Zobacze co moj dr powie w poniedzialek.
Malutkikaczorku jak tam wizyta?
 
Koralik Ty się boisz bo plamisz a ja oprócz polkuwania gdzieś tam i ciągnięcia pachwiny nie mam nic i też swiruje:((
 
reklama
U mnie niestety plamienie przeszło o mocne krwawienie. Szanse zerowe :( Zarodki nie chcą się zagnieżdżać, a ja dostaję plamienia zanim odstawię leki). Już nie wiem co jest ze mną nie tak... :(
 
Do góry