reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej babolki
Kaczorku trzymam kciuki!!
Butterfly my wlasnie konczymy budowe domu i troche to odciaga uwage, ale z drugiej strony dom wielki a my tylko we 3 tam bedziemy, wiec troche bez sensu, no ale co poradzic :/ a co do pracy to sie nie przejmuj, moze za miesiac się uda i wtedy pojdziesz na zwolnienie, nie bedziesz juz ich ogladac ;)
Nikaa zgadzam się w 100%, ludzie w tym wieku juz nie powinni miec dzieci, ale potępiam równiez lekarza, ze podjał się, przeciez to ogromne zagrozenie zarówno dla dziecka jak i dla tej matki taka pozna ciąza :/
Z wielkością domu faktycznie jest problem. My już jakiś czas temu wybraliśmy projekt z pokojami dla dwójki dzieci. Teraz jest problem nawet z jednym dzieckiem, więc nie potrzebujemy tyle miejsca. Rozglądamy się, przeglądamy projekty i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Grunt, żeby agentka nieruchomości się spisała - trafiliśmy na wyjątkowo nierozgarnietą:-/
Co do następnej stymulacji za miesiąc, to nie wiem czy lekarz na to pójdzie :( Okaże się we wtorek.
Czy Wy po nieudanym transferze też krwawiłyście dłużej niż zwykle? Właśnie sobie uświadomiłam,że to trwa już 8 dzień. Najpierw plamienie, potem bardzo intensywne krwawienie ze skrzepami i bólem brzucha, teraz 3 dzień plamienie, ale normalną krwią. Powinnam się martwić?
Co do tej pary staruszków - w pełni się z Wami zgadzam. Kto na to pozwolił? :-/
 
witam . Obudziłam się o 5 rano i było mi niedobrze, M mówi widzisz masz mdłości. Rano pojechałam dla pewności na bete, jak wracaliśmy to mówię do M, że dziś powinna przyjść @, a nic mnie jeszcze nie boli. M zobaczysz jeszcze beta nas zaskoczy. Wróciłam z pobrania idę do łazienki, a tam @ :(
 
marzen, a ty szykujesz się na kolejną stymulację?
Ja w poniedziałek zadzwonię do prof. mam nadzieję, że bedzie miał jakiś plan. :(
 
reklama
Do góry