reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Teraz to i ja to wiem. I nie wiem ale mam takie przeczucie, ze to przez ten acard mialam to krwawienie.
A poza tym ten lekarz z dzisiaj to powiedzial mi, ze jak bym miala krwiaka to powinno to byc na wypisie ze szpitala, a mam tylko info o poronieniu zagrazajacym. Lekarz mi powiedzial ze powinny byc wymiary i zdjecie usg zalaczone, umiejscowienie czy cos w tym stylu.
Kuzwa w trabe mnie zrobili? Normalnie krwiak widmo.
 
Laski myslicie, ze od tego acardu mialam to krwawienie?????

Ja clexane bralam po cc.
Specjalista nie jestem ale nie sadze. Mi po krwawieniu lekarz powiedzial,ze czasami tak sie zdarza i mozna nie dowiedziec sie dlaczego. Moze to z jakiejs torbielki bylo, moze male nie znaczace naczynko krwionosne.
Grunt,ze Kropeczce to nie zaszkodzilo. Teraz tylko uwazaj na siebie i sie oszczedzaj.
 
Specjalista nie jestem ale nie sadze. Mi po krwawieniu lekarz powiedzial,ze czasami tak sie zdarza i mozna nie dowiedziec sie dlaczego. Moze to z jakiejs torbielki bylo, moze male nie znaczace naczynko krwionosne.
Grunt,ze Kropeczce to nie zaszkodzilo. Teraz tylko uwazaj na siebie i sie oszczedzaj.
Tylko wiesz ja krwawilam ostro. Ciurkiem lecialo...
 
reklama
Do góry