reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Z folderu Novum
 

Załączniki

  • WP_20160511_21_22_44_Pro.jpg
    WP_20160511_21_22_44_Pro.jpg
    732,3 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Tylko wiesz ja krwawilam ostro. Ciurkiem lecialo...
No u mnie wtedy tez grubo bylo. Najpierw pol dnia pobolewalo mnie z jednej str,myslalam ze jajnik. Pozniej jak poszlam do toalety to zalana bylam jak dzieciak. Wygladalo jak taki mega okres,ze skrzepami do tego. Zadzwonilam do swojego doktorka,a ten kazal mi sie uspokoic i powiedzial,ze nie musi to oznaczac niczego zlego. Tak spanikowalismy,ze wzielismy tylki w troki i na pogotowie.
 
@Czesia357 Kiedy masz termin swoich bliźniaków? cc? Ile ważą maluchy?
Z ostatniego usg wyszlo w okolicy 18 czerwca. Natomiast dokladniej nic nie wiem ;) mysle,ze pod koniec przyszlego tyg zglosze sie do szpitala zeby jakis termin wyznaczyc. Miesiac temu chlopaki mieli po 1500 g,jak teraz to nie wiem,za tydz mamy wizyte.
 
Tylko wiesz ja krwawilam ostro. Ciurkiem lecialo...
Nie wiem czy acard działa tak samo jak fragmin, ale ja juz dwa razy jak się okazało krwawiłam przez za bardzo rozrzedzoną krew. Nikt mi w klinice żadnych badań na krzepliwość nie robił, moja prowadząca nie chciala widziałam za bardzo wchodzić w kompetencje kliniki i skoro mam wizytę w poniedziałek kazała mi to skonsultować. Jej zdaniem on na mnie działa za silnie, wiec do wizyty mam stosować co drugi dzień. Ciekawe co powiedzą w klinice. Zwariować można
 
Z ostatniego usg wyszlo w okolicy 18 czerwca. Natomiast dokladniej nic nie wiem ;) mysle,ze pod koniec przyszlego tyg zglosze sie do szpitala zeby jakis termin wyznaczyc. Miesiac temu chlopaki mieli po 1500 g,jak teraz to nie wiem,za tydz mamy wizyte.

czyli ok. 30.+0 mieli po 1500 - chłopy! powiem ci
moje towarzystwo w 30.+0 miało po 1200

okołom 18 czerwca mam mieć cesarkę, nikt mi nie wróży dłuższej ciąży, może rozpakujemy się tego samego dnia - who knows

@martka83 7. tydzień GRATULACJEEEEEE
 
Ale czujesz bardziej napięcie? czy bardziej ból? Jeśli ból to może weź Apap? Można 500 mg. No-Spa można 120 mg dziennie (czyli 3x zwykła, bo 3x forte to b. dużo i już na super skurcze), nie więcej raczej niż 40 mg za jednym razem.
Bardziej napięcie. Ból co jakiś czas taki jak na @... Dzięki wielkie. Wzięłam już dwie zwykle nie wiedziałam ile można dziennie żeby nie przesadzić, magnez też biorę 3x1
 
czyli ok. 30.+0 mieli po 1500 - chłopy! powiem ci
moje towarzystwo w 30.+0 miało po 1200

okołom 18 czerwca mam mieć cesarkę, nikt mi nie wróży dłuższej ciąży, może rozpakujemy się tego samego dnia - who knows

@martka83 7. tydzień GRATULACJEEEEEE
No powiem Ci wystartowali chlopaki wtedy;) dowcip polega na tym ze ja z wagi lecialam w dol,a oni mimo to szli w gore. Tak jak zawsze usg ich wiek zanizalo,tak wtedy jak wizyte mialam w 32 tyg,to usg pokazywalo 33;)
Nie wydaje mi sie zebym uchowala sie w trojpaku do 18 czerwca,chcialabym zahaczyc chociaz o poczatek miesiaca,zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.
 
czyli ok. 30.+0 mieli po 1500 - chłopy! powiem ci
moje towarzystwo w 30.+0 miało po 1200

okołom 18 czerwca mam mieć cesarkę, nikt mi nie wróży dłuższej ciąży, może rozpakujemy się tego samego dnia - who knows

@martka83 7. tydzień GRATULACJEEEEEE
Nie wiem czy pamiętasz, ale swojego czasu miałyśmy być siostrami mlecznymi :)
 
reklama
kciuków nie puszczamy :) pozytywne fluidy wysyłamy :)

MAJ

12: Ewa651 - usg polowkowe
12: natalia89 - punkcja
12: Po40 - III betowanie


13: westaice - III betowanie
13: butterfly - betowanie
13: Ewunka – punkcja
13: Kajka*89 - betowanie
13: koralik83 - podglad
16: martka83 – wizyta w klinice
16: olusja1987 - usg prenatalne w I trymestrze
16: rybka - wizyta kontrolna przed kolejnym crio
16: butterfly - II betowanie
17: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
17: Moniusia – wizyta przed stymulacją
18: gosia321 - usg w czasie stymulacji
19: aniolkowa.mama - wizyta u poloznej
19: madzionga - wizyta u gin prowadzącego ciaze
21: MartiniM - wizyta u gin prowadzącej ciaze
21: Madzionga – usg połówkowe
23: Falka203 - wizyta pęcherzykowa
23: Agatek28 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
23: Megi - rozpiska stymulacji
24: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: pisanka83 – wizyta u gin prowadzącego ciążę w klinice
31: szila - badanie prenatalne w I trymestrze

CZERWIEC
1: anika - usg polowkowe
1: ewelin86 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
1: onadlaniego - wizyta u gin prowadzącego ciazę
6: olusja 1987 - wizyta u gin prowadzącego ciazę
29: anika - wizyta u gin prowadzącego ciążę

Dziewczyny, skontrolujcie kalendarz! kogo i gdzie wpisać?



Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry