reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Agatek moze nie kojarzysz czy cos... nie zawsze sie uwage przywiazuje ja napewno pamietam ze mialam APTT co do reszty nie zwrocilam uwagi.
 
Troche mnie zadziwilo wlasnie ze jeszcze bralas acard ,ale nie chcialam dyskutowac mowie moze zalezy od pacjentki albo z ktoryms z naszych lekarzy cos nie tak. Ja bylam na wizycie 10.5 tyg bylo i mowil zeby wszystko juz odstawic i brac witaminki :/
 
Agatek moze nie kojarzysz czy cos... nie zawsze sie uwage przywiazuje ja napewno pamietam ze mialam APTT co do reszty nie zwrocilam uwagi.
Ja akurat przywiazuje wage i zawsze dopytuje o badania. Na 100% nie mialam. Moge Ci nawet teraz napisac jakie badania robilam 3 lata temu a jakie teraz.
 
Ja jestem na wakacjach, wracam za tydzień niedziele a w poniedziałek pierwsza wizyta z rozpiską stymulacji. Nowa klinika, myśle ze nowa stymulacja tez, zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie planowałam tego podejścia, nie jestem psychicznie gotowa, ale cóż, spróbujemy:)

Megi super! wypoczywaj a potem do dzieła! Razem atakujemy Novum 8-) ;)

Westi? jak tam?

Dziwne :huh:Przypomnij gdzie się leczyłaś?
 
Troche mnie zadziwilo wlasnie ze jeszcze bralas acard ,ale nie chcialam dyskutowac mowie moze zalezy od pacjentki albo z ktoryms z naszych lekarzy cos nie tak. Ja bylam na wizycie 10.5 tyg bylo i mowil zeby wszystko juz odstawic i brac witaminki :/
Ja Ci powiem, ze ja tez w szoku, ze lekarz dal mi acard, ja cale zycie okaz zdrowia. On mi przepisal na podstawie, ze mi lozysko sie odklejalo za szybko.
 
reklama
W Invikcie przed punkcją była wizyta u anestezjologa, który robił szczegółowy wywiad...a do tego musiałam mieć komplet badań. Myślałam, że tak jest wszędzie. Dziwne
 
Do góry