reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bedzie tak! :) musi! Grunt to pozytywne myślenie :)
Mój niestety nie jest ani wylewny, ani opiekuńczy. W dzień pierwszego transferu wyjechał wieczorem na narty i nie było go 10 dni ;)... Wszystko robiłam sama. A teraz jak cos robię w ogrodzie to nic nie mówi, tylko jak go poproszę o pomoc to mam zaraz wojnę, ze po co to robię. Czy nie mogę sobie odpuścić, bo on nie ma ochoty tego robić. :) trawa by nam do domu wrosła ;) Wiec szanuj go :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja ryczę razem z Tobą :*
Dziewczyny dziękuje Wam za wsparcie i słowa otuchy :****
Chyba właśnie do mnie dotarło, że ja w ciąży jestem. Tyle nieudanych prób i negatywnych bet. A teraz z tych dwóch podanych został jeden ze mną i już wierzę, że zostanie na 9 miesięcy
Ewelin bosko!! Pozytywnie zazdraszczam :*
A wiesz ze jesteś moją nadzieją? :) Tobie podali 2 kropki i się udało. Mi podadzą 2 i mam nadzieje ze pójdę w Twoje ślady :*
 
Ewelin super! A widze, ze Twoj Bobas starszy niz z miesiaczki. Brawo! Rosnijcie zdrowo i przede wszystkim nudno :-)

Laski od kilku dni nie plamie wogole, cieszy mnie to baaardzo :-)
Martwi mnie bol jajnika. To normalne? Boli tylko jeden.
Ja tez zauwazylam klocia od czasu do czasu i tez mialam nawet Was zapytac, czy to tak normalne? ale jak pojde na wizyte i nie wyjdzie mi to z glowy to dopytam
 
Głupim pomysłem był powrót do pracy :(
Podnioslam coś i jak mi nie chlusnelo.
Pobiegła do wc. Na szczęście to tylko mega dużo śluzu. Ale teraz brzuch boli :( Wykończe się nerwowo.
 
Głupim pomysłem był powrót do pracy :(
Podnioslam coś i jak mi nie chlusnelo.
Pobiegła do wc. Na szczęście to tylko mega dużo śluzu. Ale teraz brzuch boli :( Wykończe się nerwowo.
Westi, nawet się nie zastanawiaj, tylko bierz L4! W tym wypadku praca schodzi na dalszy plan. Ty i Kropek jesteście najważniejsi!
 
WEsti-

czekasz do piatku i jak bedzie ok,pojdziesz na zwolnienie??

Ewelin-najpiekniejsze zdjecia,w sumie duzo nie widac a czlowiek patrzy godzinami i wyje ze szczescia.
 
Siedzę w kantorku z miotlami i rycze. Z bezsilności. Prosiłam dzisiaj, że nie mogę. Odpowiedź " na wakacjach pani nie jest " :(
Nie mam skąd wziąć zwolnienia teraz. :(
Tak.jeśli w piątek wyjdzie beta idę. ..
 
reklama
Siedzę w kantorku z miotlami i rycze. Z bezsilności. Prosiłam dzisiaj, że nie mogę. Odpowiedź " na wakacjach pani nie jest " :(
Nie mam skąd wziąć zwolnienia teraz. :(
Tak.jeśli w piątek wyjdzie beta idę. ..
Idź do jakiegokolwiek lekarza prywatnie. Powiedz,jak wygląda sytuacja i na pewno dostaniesz zwolnienie. Co najwyżej zapłacisz za to 50 zł, ale myślę,że i tak warto.
 
Do góry