reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bardzo mocne &&&& za wszystkie wizytujace
Nauki gratulacje coruni waleczna po mamie to rośnie jak na drożdżach
Ewelin mocno bijącego serduszka:**
 
Cholerka, ale ja w ogóle tego nie traktuję jak szansy, jestem tak mega zniszczona, że aż mnie to przeraża, że nie wierzę w powodzenie.
Może to głupie, ale ja naprawdę tylko marzę o w miarę ładnym zarodku, może się nie przyjąć, mogę nie zaciążyć, ale żebym wiedziała, że kiedyś może będę miała głośny dom z kilkorgiem dzieciaków.
Ot, takie mam marzenie, żeby zarodek się nie przyjął :-D
No i czy ivf nie ryje bani... :-p
Warto powalczyć, jasne ...Ty szczególnie :)

Ewunka, no tak... wiem Kochana wiem. Umacniacie mnie troszkę, że wierzycie ^^
Nie nie jest to głupie co mówisz .
Ja prosiłam Boga by znieść chociaż 3 jajeczka bo tyle było potrzebne żeby szlo to dalej. Wiesz jakie mi to dało szczęście i spokój psychiczny ze ja je znioslam ? A przecież to dopiero 1 z 100 kroków który prowadzi do celu.
Ja wierzę cała sobą ze mi się uda co dzień dziękuję za to co mam i proszę o następny krok do przodu.
Jestem prze szczęśliwa i duma z siebie znioslam jajka a co by było gdybym to wszystko walnela po 1 beznadziejnej stymulacji . Zabrała bym sobie to szczęście ......
 
Aniko super wiesci, duza juz ta Twoja "kruszyna" :)) to kiedy konczysz te praktyki zeby w spokoju powylegiwac sie i czekam na kopniaki? :)
Ewunka coraz lepsze wieści:) ahh jak ja za Ciebie kciuki trzymam ;)
Westi jak tam sie czujesz?
Jak ja wam zazdroszcze tych wizyt co chwile...Martka i Ewelin jakos wydaje mi sie ze bylyscie juz ze 3 czy 4 razy u gina po pozytywnej becie a ja sie doczekac nie moge...a to jeszcze 12dni...
Ann sciskam Cie mocno :*
Dzięki :D
 
Dobra jestem :)

A więc Kropek ma 14mm, serduszko bije 140/min. Wszystko wygląda pięknie :) Lekarz tez bardzo zadowolony, pierwszy raz tak piekną ciążę z moim przypadkiem widział.
Usłyszeć serduszko to coś wspaniałego :)
Karta ciąży założona :)

Aniko proszę o wpis w kalendarz na 1 czerwca :)
 
Dobra jestem :)

A więc Kropek ma 14mm, serduszko bije 140/min. Wszystko wygląda pięknie :) Lekarz tez bardzo zadowolony, pierwszy raz tak piekną ciążę z moim przypadkiem widział.
Usłyszeć serduszko to coś wspaniałego :)
Karta ciąży założona :)

Aniko proszę o wpis w kalendarz na 1 czerwca :)

Gratulacje szczesliwa mamusiu:-) :) ciesze sie ze wszystko dobrze z dzidzia:tak:
 
reklama
Do góry