reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

13153386_10207689228402515_713215006_n.jpg
 

Załączniki

  • 13153386_10207689228402515_713215006_n.jpg
    13153386_10207689228402515_713215006_n.jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Ew poryczalam sie:* Wiesz jak bardzo czekałam z Tobą ;* gratuluję! ! Mówiłam, że serducho jak dzwon będzie :* M E G A !!! :*
A ja ryczę razem z Tobą :*
Dziewczyny dziękuje Wam za wsparcie i słowa otuchy :****
Chyba właśnie do mnie dotarło, że ja w ciąży jestem. Tyle nieudanych prób i negatywnych bet. A teraz z tych dwóch podanych został jeden ze mną i już wierzę, że zostanie na 9 miesięcy
 
Dobra jestem :)

A więc Kropek ma 14mm, serduszko bije 140/min. Wszystko wygląda pięknie :) Lekarz tez bardzo zadowolony, pierwszy raz tak piekną ciążę z moim przypadkiem widział.
Usłyszeć serduszko to coś wspaniałego :)
Karta ciąży założona :)

Aniko proszę o wpis w kalendarz na 1 czerwca :)
Piękne wiadomości ;*
 
Ale ile stresu sie najadłam czekajac, aż mnie wezwą :) Najpierw poszedł sobie kawe zrobić. Później 2 babeczki po punkcji wchodziły do niego. Jak jedna weszła to znow wyszłed i zaginął w akcji :D No i w sumie po godz czasu weszłam do gabinetu. I tylko zdążyłam wejść a dr "P. Ewelinko jak się czujemy?" I zaczął się uśmiechać :D Później jak robił usg zaczął coś o jakiejś pacjence gadać do mnie, że jakaś niecierpliwa czy namolna strasznie :D Ale nie dokończył, bo włączyć serduszko :D
 
Ewelin super! A widze, ze Twoj Bobas starszy niz z miesiaczki. Brawo! Rosnijcie zdrowo i przede wszystkim nudno :-)

Laski od kilku dni nie plamie wogole, cieszy mnie to baaardzo :-)
Martwi mnie bol jajnika. To normalne? Boli tylko jeden.
 
reklama
Do góry