reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
More information)

TYPO3\CMS\Core\Error\Http\ServiceUnavailableException thrown in file
/var/www/typo3_src-6.2.22/typo3/sysext/frontend/Classes/Controller/TypoScriptFrontendController.php in line 2594.

2 TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController::getConfigArray()

/var/www/typo3_src-6.2.22/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php:
00171: // Get config if not already gotten
00172: // After this, we should have a valid config-array ready

00173: $TSFE->getConfigArray();

00174: // Setting language and locale
00175: $TT->push('Setting language and locale', '');


1 require("/var/www/typo3_src-6.2.22/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php")

/var/www/typo3_src-6.2.22/index.php:
00026: ->redirectToInstallerIfEssentialConfigurationDoesNotExist();
00027:

00028: require(PATH_tslib . 'index_ts.php');



TEN SZAJS MI ZASLANIA POSTY ,WAM TEZ ?
tak ;/
 
Ewunka miala byc wizyta jutro, ale mnie w Provicie olali. Maz zrobil tam niezla awanture i ich sadem postraszyl ze odmawiaja mi wizyty jak plamie od 2 tygodni.
Prawie 3 tyg temu chcialam umowic wizyte do swojego lekarza, zaraz po sikancu i mowie sobie ze jak potem beta nie wyjdzie to odwolam. To byl 9 dzien po transferze. Pani mowi ze sikaniec sie nie liczy i zebym w 14 dniu zrobila bete i potem za dwa dni powtorzyla. Ja jej mowie a co jak nie bedzie miejsca do mojego doktora? Zapewnuala ze mam sie nie martwic bo jestem jego pacjentka i po in vitro i ze mam pierwszenstwo w wizycie. Wiec zadzwonilam pare dni pozniej po becie i wpisali mnie na liste rezerwowa i mowia ze z godzina beda dzwonic dzis. Po czym dzwonia o 14.00 ze lekarz niby ma duzo pacjentek i ze mnie nie przyjmie i jestem zapisana do kogos innego.
Maz sie wsciekl i ja tez.
Po tel. meza zadzwonili ze mnie przyjma ale ja im podziekowalam bo juz umowilam wizyte do swojego doktora w inne miejsce.
Powiedzialam doktorowi o sytuacji jaka miala miejsce o byl zadkoczony i powiedzial ze dobrze ze przyjechalam i ze nie zgodzilam sie na wizyte u innego.
Co za dziady! !!!!!!
A jak wizyta. ?
 
reklama
Do góry