reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I ja wracam. I tak: dzidziol ma prawie 7 cm, lekarz sprawdzil jeszcze raz przeplywy i przeziernosc wszystko ok. Nozki oczywiscie skrzyzowane... w maciano sladu krawiaka, wszystko ladnie wyglada, mam sie oszczedzac, ale moge na krotkie spacery wychodzic np na 10 min na swieze powietrze. Nospe mam brac w razoe koniecznosci, dupek bez zmian. I tyle.
 
reklama
Wiolciab bardzo mi przykro...badz teraz silna...zobaczysz zaswieci kiedys slonce dla ciebie...i dla kazdej z nas ,, nie w ciazy" tez...
 
No to teraz oglaszam:)
Kropek jest tylko jeden. Serduszko juz ladnie bilo.
Wedlug ostatniej miesiaczki jest 5t3d, ale lekarz mowi ze jest duzo wiekszy, tak na 6t.
Matko zeby tylko nie byl taki byk jak moz maz, bo moj maz wazyl 5 kg jak sie urodzil;)
Krwiaka nie ma, nie wiadomo skad plamienie, byc moze ze od estrofemu. Mam dalej lezec i zmniejszac juz powoli estrofem. Piatek sobota niedziela po 2 tabletki, poniedzialak wtorek sroda po jednej tabletce i koniec.
No i zaufam tu lekarzowi, mimo ze boje sie odstawiac. Pozostale leki mam kontynuowac.
Gratuluję :biggrin2::biggrin2:
 
reklama
Do góry