reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miało być jutro hi
Trzymam mocno.
Ewunka miala byc wizyta jutro, ale mnie w Provicie olali. Maz zrobil tam niezla awanture i ich sadem postraszyl ze odmawiaja mi wizyty jak plamie od 2 tygodni.
Prawie 3 tyg temu chcialam umowic wizyte do swojego lekarza, zaraz po sikancu i mowie sobie ze jak potem beta nie wyjdzie to odwolam. To byl 9 dzien po transferze. Pani mowi ze sikaniec sie nie liczy i zebym w 14 dniu zrobila bete i potem za dwa dni powtorzyla. Ja jej mowie a co jak nie bedzie miejsca do mojego doktora? Zapewnuala ze mam sie nie martwic bo jestem jego pacjentka i po in vitro i ze mam pierwszenstwo w wizycie. Wiec zadzwonilam pare dni pozniej po becie i wpisali mnie na liste rezerwowa i mowia ze z godzina beda dzwonic dzis. Po czym dzwonia o 14.00 ze lekarz niby ma duzo pacjentek i ze mnie nie przyjmie i jestem zapisana do kogos innego.
Maz sie wsciekl i ja tez.
Po tel. meza zadzwonili ze mnie przyjma ale ja im podziekowalam bo juz umowilam wizyte do swojego doktora w inne miejsce.
Powiedzialam doktorowi o sytuacji jaka miala miejsce o byl zadkoczony i powiedzial ze dobrze ze przyjechalam i ze nie zgodzilam sie na wizyte u innego.
 
Dzień dobry, witam się z tym forum juz czwarty raz :) niestety za każdym razem, po porażce znikam bo sobie psychicznie nie radzę. Ale systematycznie Was podczytuje, choć czasami nadrobienie tych wszystkich postów graniczy z cudem ;) Wiec tak w skrócie się przedstawię Przeszłam 3 prawie pełne procedury ivf, wciąż czekam na transfer z tej trzeciej. Jestem w rządówce, przy pierwszej stymulce z 6 komórek zapłodniła sie tylko jedna 8B- niestety klapa. Druga stymulacja i trzy zarodki 8B, 6B, 5B. Najpierw transfer najsilniejszego 8B i klapa, pozniej podano oba i pierwsza w moim życiu pozytywna beta. Niestety kiepsko przyrastala i pęcherzyka nigdzie nie było dostalam skierowanie do szpitala z podejrzeniem cp przez kilka dni nigdzie go nie znaleźli, a beta rosła i przekroczyła 3 tysie. Podjęto decyzje zeby mi podać chemię na poronieni, na szczęście dzien przed sama poroniłam i dzięki temu mogłam podejść do trzeciej procedury. Przy trzecim podejściu pobrano mi 19 kumulusów- w tym 13 dojrzałych komórek. Zapłodniło sie 6 i tyle ładnie rozwijało sie do 3 doby wiec postanowiono je poobserwować do 5 doby. I do tego etapu dotrwał tylko jeden zarodeczek 4AA. Nigdy nie miałam świeżego transferu, tylko crio na cyklu sztucznym. Ufff to chyba wszystko o mnie
 
No to teraz oglaszam:)
Kropek jest tylko jeden. Serduszko juz ladnie bilo.
Wedlug ostatniej miesiaczki jest 5t3d, ale lekarz mowi ze jest duzo wiekszy, tak na 6t.
Matko zeby tylko nie byl taki byk jak moz maz, bo moj maz wazyl 5 kg jak sie urodzil;)
Krwiaka nie ma, nie wiadomo skad plamienie, byc moze ze od estrofemu. Mam dalej lezec i zmniejszac juz powoli estrofem. Piatek sobota niedziela po 2 tabletki, poniedzialak wtorek sroda po jednej tabletce i koniec.
No i zaufam tu lekarzowi, mimo ze boje sie odstawiac. Pozostale leki mam kontynuowac.
 
No to teraz oglaszam:)
Kropek jest tylko jeden. Serduszko juz ladnie bilo.
Wedlug ostatniej miesiaczki jest 5t3d, ale lekarz mowi ze jest duzo wiekszy, tak na 6t.
Matko zeby tylko nie byl taki byk jak moz maz, bo moj maz wazyl 5 kg jak sie urodzil;)
w końcu piszesz :) wszytskie umierałyśmy :) gratulacje serduszka :*
 
More information)

TYPO3\CMS\Core\Error\Http\ServiceUnavailableException thrown in file
/var/www/typo3_src-6.2.22/typo3/sysext/frontend/Classes/Controller/TypoScriptFrontendController.php in line 2594.

2 TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController::getConfigArray()

/var/www/typo3_src-6.2.22/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php:
00171: // Get config if not already gotten
00172: // After this, we should have a valid config-array ready

00173: $TSFE->getConfigArray();

00174: // Setting language and locale
00175: $TT->push('Setting language and locale', '');


1 require("/var/www/typo3_src-6.2.22/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php")

/var/www/typo3_src-6.2.22/index.php:
00026: ->redirectToInstallerIfEssentialConfigurationDoesNotExist();
00027:

00028: require(PATH_tslib . 'index_ts.php');



TEN SZAJS MI ZASLANIA POSTY ,WAM TEZ ?
 

Załączniki

  • upload_2016-5-9_19-58-1.gif
    upload_2016-5-9_19-58-1.gif
    34 bajtów · Wyświetleń: 83
  • upload_2016-5-9_19-58-1.gif
    upload_2016-5-9_19-58-1.gif
    34 bajtów · Wyświetleń: 82
  • upload_2016-5-9_19-58-1.gif
    upload_2016-5-9_19-58-1.gif
    34 bajtów · Wyświetleń: 59
  • upload_2016-5-9_19-58-1.gif
    upload_2016-5-9_19-58-1.gif
    34 bajtów · Wyświetleń: 58
No to teraz oglaszam:)
Kropek jest tylko jeden. Serduszko juz ladnie bilo.
Wedlug ostatniej miesiaczki jest 5t3d, ale lekarz mowi ze jest duzo wiekszy, tak na 6t.
Matko zeby tylko nie byl taki byk jak moz maz, bo moj maz wazyl 5 kg jak sie urodzil;)
Krwiaka nie ma, nie wiadomo skad plamienie, byc moze ze od estrofemu. Mam dalej lezec i zmniejszac juz powoli estrofem. Piatek sobota niedziela po 2 tabletki, poniedzialak wtorek sroda po jednej tabletce i koniec.
No i zaufam tu lekarzowi, mimo ze boje sie odstawiac. Pozostale leki mam kontynuowac.
No w końcu :) mnie z nerwów brzuch zaczął bolec :) gratuluję serduszka :*
 
A i jeśli chodzi o badanie progesteronu i estradiolu przed crio to ja zawsze miałam badane mimo, ze cykl był sztuczny na estrofemie. Raz miałam odwołane crio, bo okazało sie, ze w 13 dc mimo estrofemu pierwszy raz w życiu wychodowalam pęcherzyk, który juz pękł i było po owulce. Podobno jest na to 20% przy braniu estrofemu.
 
reklama
Do góry