reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
to nie chodzi o strach,planowalismy jednego boba bo juz troche nam dzieci po chacie lata. A jak beda 2 to beda:)
Każdy tam ma swoje strachy ja ciąży bliźniaczej się nie boję bo uważam ze w dzisiejszych czasach jej ryzyko jest podobne co u kobiet otyłych czy po 40 .....
Nie wiem jak wygląda to statystycznie ..... i chyba nie chce wiedzieć ....
Podanie 2 zarodków tak strasznie zwiększa szanse na 1 dziecko ze ja nawet się nie zastanawiałam .....
A zdaniem mojego lekarza czasem jak podasz 1 zarodek on nie da rady a jak podasz 2 to ten co niby nie dał by rady "zje " ten 2 i będzie 1 śliczne grube dziecko ....hi
Wiem trochę kanibalizm i może teoria z kosmosu ale skoro tak mówi mój lekarz to niech tak będzie .
Dziś ta dziewczyna co tak płakała by myślała ze juz po wszystkim miała właśnie niby taka sytuacje .
Także gdzieś tą 2 będziesz musiała ulokować
 
Każdy tam ma swoje strachy ja ciąży bliźniaczej się nie boję bo uważam ze w dzisiejszych czasach jej ryzyko jest podobne co u kobiet otyłych czy po 40 .....
Nie wiem jak wygląda to statystycznie ..... i chyba nie chce wiedzieć ....
Podanie 2 zarodków tak strasznie zwiększa szanse na 1 dziecko ze ja nawet się nie zastanawiałam .....
A zdaniem mojego lekarza czasem jak podasz 1 zarodek on nie da rady a jak podasz 2 to ten co niby nie dał by rady "zje " ten 2 i będzie 1 śliczne grube dziecko ....hi
Wiem trochę kanibalizm i może teoria z kosmosu ale skoro tak mówi mój lekarz to niech tak będzie .
Dziś ta dziewczyna co tak płakała by myślała ze juz po wszystkim miała właśnie niby taka sytuacje .
Także gdzieś tą 2 będziesz musiała ulokować

Szansa na ciąze blizniaczą przy podaniu 2 zarodków to tylko 10%, wiec nie az tak znow duzo :)
 
Osz kurde :O

aniołkowa, popieram :) Ja się cięć nie boję, bólu żadnego się nie boję. Choć te co przeszły cesarkę zawsze od nich słyszę jak rozmawiają między sobą, że a co Ty tam wiesz, po cesarce to dopiero jest ból itp. ;p więc zawsze mają wytłumaczenie, że i tak one więcej przeszły. Mimo, że same się na to decydowały.
Teraz to już będzie wszystko pięknie. No bo musi... :)

Ale cesarka to nie jest taki straszny ból. Fakt potem troche ciagnie i pobolewa i trzeba na siebie uwazac ale moim zdaniem porod naturalny to dopiero bol. Ja nawet nie zaplakalam z bolu po cesarce (plakalam z emocji) ale slyszlam niejeden porod sn i tak sie darły, piszczaly ze chyba musialo ich ku***sko bolec wiec te kolezanki chyba troche naciagaja fakty.
 
reklama
Do góry