reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziś w poczekalni była dziewczyna strasznie płakała. ........
Zaczęłam z nią gadać mówi 1 beta wysoka 2 beta bardzo wysoka 3 beta spadła. ......
I i czeka do lekarza co dalej. .....
Wychodzi i znów płacze ale uśmiechnięta :errr:
Mówi ze jest w ciąży jest serduszko . Miała podane 2 zarodki wystartowały oba a został 1 a 2 obumarl i dlatego beta spadła a ona już biedna tak płakała. ......
A tu ciąża jest :rofl2::rofl2::rolleyes2:
 
reklama
No nareszcie nasza West wraca na pole walki...z podniesiana glowa,teraz mnie bedzie prostowac ;);););)
A żebyś wiedziała. ;) ktoś musi.
A jak Ty mówisz, że u Ciebie nic to u mnie tym bardziej! Masz Babo !
Ja tam z maluchami w Twojej macce nie siedzę to na pewno nie wiem,ale coś mi się o uszy obiło, że złapiesz zonka i to dużego.
Zresztą ja juz Ci mówiłam, że Anika nóg nie zaciśnie żeby nie rodzic cobysmu się wyrobiły z naszymi ciaza mi, na ten spacer z wózkami nad Wisłą :)
 
na sikanca to troche za szybko,a jak wyjdzie negatywny to mi czar prysnie.Brzuch mnie bez konca boli wiec pewno i tak prysnie...;)
Nie myśl tak. Ja w poprzednich 3 transferach w swoim ciele szukałam wszelkich oznak na 'tak" i na "nie". Nic to mi nie dało - a raczej dało - wielkie rozczarowanie. Teraz powiedziałam sobie "będzie co ma być" - sikańce w ubiegły czwartek i piątek nie dawały żadnych szans i poszłam na hcg bo podwiozłam mamę na badania - więc co mi szkodzi zrobię - no i wyszło wielkie zaskoczenie. Będzie dobrze.
 
Ewunka ogromne kciuki zebys w koncu zafasolkowala:*
Dziękuję jak wszystko pójdzie dobrze w niedziele lub poniedziałek będę 1 raz w życiu w ciąży . Naturalnie nigdy mi się nie udało 2 inseminacjie tez nie dały rady 1 stymulacjia in vitro nic a 2 stymulacjia idzie w dobra stronę .
 
jest juz i tak po implantacji...weic albo bedzie albo nie, nie mam na to wplywu.Staram sie o tym w kolko nie myslec i robic cos rosadnego.
mam za soba 5 transferow ,wiec wiem o czym mowisz.:)
 
reklama
Kate,

czys ty z pieca spadla??? ja nie robie zadnej Bety :) wmawiam sobie ciaze i tak mi z tym dobrze,zanim na dope z hukiem spadne i dorwie mnie rzeczywistosc :)
Czuje bliźniaki :-p a ja je wyczuwam z bardzo daleka .......
Z beta poczekaj do piątku to będzie piękny dzień samych dobrych wieści już rozmawiałam z tym u góry.
 
Do góry