reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jest.cos takiego jak cesarka na życzenie? Ja się zastanawiam co mój lekarz wymyśli czy będzie mnie męczył naturalnie czy jednak się uda :) przy jednym chciałabym.tylko naturalnie rodzic ( przynajmniej tak mi się wydaje :D) ale przy dwóch czuje ze.to za.duze ryzyko

Przy bliźniakach raczej cesarkę będziesz miała.
 
Pisanka kwestia porozmawiania z lekarzem swoim. Nie robią z reguły problemów jeśli pacjentka chce. Fakt muszą być wskazania, ale wg jakiś tam przepisów, strach przed sn tez jest wskazaniem :)
 
No to ja już za tydzień zacznę się uśmiechać do doktora :) mój lekarz przyjmuje w moim mieście ale z.doskoku. Dojeżdża z lublina i tam jest szpital. Więc do szpitala mam 60 km
 
Super! No to czadowo :)
Na pewno będzie lepiej mała..:* U Ciebie to był jednorazowy wybryk, zobaczysz..:*

A ja chyba rezygnuję. Już jestem na 99% nastawiona, muszę z M. dzisiaj gadać..
Mam taki jakiś żal do losu, że nie chcę mieć biologicznego dziecka.. przeobraziłam to sobie w to, że chęć posiadania swojego dziecka, przekazania genów jest egoistyczne :p I tak jest lepiej ..
A tak na poważnie to nie mam siły chyba już..

Moniusia to bardzo odważne z twojej strony. A z drugiej strony nie dziwie ci się. Wiem ze ciężko jest się pozbierać po porażce i jesli czujesz ze adopcja to twoja droga to życzę ci wszystkiego dobrego i na pewno będziesz cudowna matka i tak pokochasz to dzieciątko ze nawet nie pomyślisz o nim inaczej niż jak o swoim. A chcieliście chłopca albo dziewczynke czy bez różnicy?
 
Martka jak tam u Ciebie?
Ew a Ty jak się czujesz? Ogólnie i psychicznie? ;)
Ogólnie ok. Teraz się uspokoiłam po tym telefonie. Ale cały czas myślę o srodzie, gdzieś tam psychika robi swoje. Staram się myśleć że będzie wszystko dobrze i zobaczę bijące serduszko. Ale też ta czarna mysl czy oby na pewno.
No ale na ta chwile nie myślę źle. Wierzę że wszystko jest dobrze :) i sama się niedługo przekonam
 
reklama
Do góry