reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moniusia to bardzo odważne z twojej strony. A z drugiej strony nie dziwie ci się. Wiem ze ciężko jest się pozbierać po porażce i jesli czujesz ze adopcja to twoja droga to życzę ci wszystkiego dobrego i na pewno będziesz cudowna matka i tak pokochasz to dzieciątko ze nawet nie pomyślisz o nim inaczej niż jak o swoim. A chcieliście chłopca albo dziewczynke czy bez różnicy?

Jak sobie tylko pomyślę, że mogłabym podejść to mną trzęsie, stresuję się wszystkim.. chyba nie chcę takim kosztem tego wszystkiego przechodzić.. Bez różnicy, do 1 roku życia..
 
reklama
Ogólnie ok. Teraz się uspokoiłam po tym telefonie. Ale cały czas myślę o srodzie, gdzieś tam psychika robi swoje. Staram się myśleć że będzie wszystko dobrze i zobaczę bijące serduszko. Ale też ta czarna mysl czy oby na pewno.
No ale na ta chwile nie myślę źle. Wierzę że wszystko jest dobrze :) i sama się niedługo przekonam
I gitarka :) będzie dobrze :*
Ale już tak blisko. Jejku jak ten czas leci. Dopiero co na betę Twoja czekalysmy.
 
Ja jeszcze nie jestem w ciąży a już wiem że będę chciała na cesarke na życzenie a czy to paniusiowate hmmm jeśli ktoś tak myśli to niech myśli ........

Ja tez jestem za cesarka to chyba z racji wyksztalcenia i tego co sie nasluchalam na zajeciach z rehabilitacji poza tym nawet w grupie mialam kolezanke pracujaca w szpitalu ktorej lekarz proponowal po znajomosci cesarke a ona sie uparla ze chce rodzicnaturalnie pozniej strasznie zaloeala bo dziecko mialo porazenie splotu barkowego i bezwladna reke. Ja jestem zdania ze skoro jest taka mozliwosc to wole z niej skorzystac i nie narazac na wyczerpanie siebie i dziecka ani na komplikacje. A od kiedy to naturalny porod jest wyznacznikiem twardej dupy mamy :)
 
Westi ja bym chciała być juz po 13 tc.

Anika leci co? :) mam nadzieje, ze niedługo ja do tego etapu dojdę :)
 
Dzieczyny dzisiaj już mocno czuje jajniki po obu stronach to takie ciągnięcie mam nadzieję że to dobry znak rosnących jajeczek;)
Wczoraj byliśmy z M na grilu u przyjaciół i pili za jajeczka punkcji i za dwa bąbelki;) narazie nie dociera to do mnie że to już tuż tuż przecież niedawno czekałam na wizytę;)

Buterfly a jak u Ciebie mam nadzieję że wszystko super.

Cieszę się, że wszystko u Ciebie idzie dobrze. Trzymam kciuki, żeby jajeczka urosły olbrzymie :)
W sobotę bolał mnie krzyż i podbrzusze,ale może to dlatego, że trochę postałam i się poruszałam. Każdego dnia wsłuchuję się w swoje ciało i szukam oznak,że się udało. A w głowie tworzę jakiś nowy plan B, bo poprzedni wziął w łeb :(
 
reklama
Do góry