reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny
Ale miałam fatalny weekend, rozwaliłam samochód :/ jakoś wszystko ostatnio idzie fatalnie, jakis pech mnie dopadł :/
Co do wymiotów to ja nie miałam w ciazy, ale wiem, ze nasilają się koło -7-8 tc.
Co do cc to ja bardzo nie chciałam, chodziłam do szkoły rodzenia, no ale wyszło jak wyszło, w 2 ciazy tez jednak bede wolala cc, za duzy strach ze cos moze sie nie udac, to bedzie zbyt wystarana ciąza, zeby ryzykowac poród sn.
Pisaka w ciazy blizniaczej lekarze zazwyczaj robią cc, nawet jak dzieciaczki by był odwrócone główka w doł, to po urodzeniu 1szego druga dzidzia ma nagle miejsce i moze się odwrócic jeszcze głowka do góry, wiec zaleca sie robic cc.
Moniusia najwazniejsze, zeby Ty była zadowolona i pewna swojej decyzji, a nóż widelec jeszcze sie szczescie do Ciebie usmiechnie i zajdziesz naturalnie za jakis czas :)
 
Jestem po .
Wiec jajek jest 7 dało mi to radość chodź raczej nie będą się te nowe nadawać . 1 się wscieklo i ma już 18 mm czyli za duże już potem 15 mm 14 mm 14 mm 12 mm 10 mm i 8 mm . Endometrium 7.5 torbiel przed zaczeciem stymulacji miał 4.5 cm po antykach i do dziś ma 2.6 wystraszył się jajek hihihi . Dalej dawki te same i w środę wizyta. Z leków o które pytałam Was wczoraj nie dostałam nic bo ani hiperka ani małe Endometrium mi nie grozi . Tylko ta globulke na wirusy o grzyby mam wziąść. Punkcjia dalej wstępnie na piątek 13 :laugh2: .
Standardowa procedura wygląda tak Punkcjia po ok godzinie poinformuja mnie ile pobrali komórek i ile jest zdolnych do zapłodnienia po 24 h ile z tych zdolnych podjęło współpracę po 48 h jest transfer lub dłużej o tym zadecyduje embriolog.
Zapadają wszystkie metoda która wybierze embriolog zazwyczaj robi miksa w moim przypadku raczej wszystkie zaplodnia wstrzykujac plemników . Podadzą mi 2 szt ( jak tyle będzie ) a reszta czeka do 5 doby chyba ze embriolog zadecyduje inaczej :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
Anne robiłaś bete?
westi niech rosną jajca:-)
anika jak się czujesz? jak bobas? wiadomo już co ma między nogami? przepraszam jeżeli przegapiłam wpis..

moniusia to koniec już twojej przygody z ivf? przemyśl wszystko dokładnie, bo budowanie więzi na złość losowi to nie jest sposób na życie:-p ochłoń, i albo kierunek OA albo Novum, może odpoczynek od forum pomoże. Mi swojego czasu bardzo pomogła separacja z BB:-)
Trzymam kciuki za resztę staraczek w trakcie ivf jak i te zafasolkowane:-)

 
Anne robiłaś bete?
westi niech rosną jajca:-)
anika jak się czujesz? jak bobas? wiadomo już co ma między nogami? przepraszam jeżeli przegapiłam wpis..
moniusia to koniec już twojej przygody z ivf? przemyśl wszystko dokładnie, bo budowanie więzi na złość losowi to nie jest sposób na życie:-p ochłoń, i albo kierunek OA albo Novum, może odpoczynek od forum pomoże. Mi swojego czasu bardzo pomogła separacja z BB:-)
Trzymam kciuki za resztę staraczek w trakcie ivf jak i te zafasolkowane:-)
U mnie nic rosnąć nie musi :)
 
Hej dziewczyny
Ale miałam fatalny weekend, rozwaliłam samochód :/ jakoś wszystko ostatnio idzie fatalnie, jakis pech mnie dopadł :/
Co do wymiotów to ja nie miałam w ciazy, ale wiem, ze nasilają się koło -7-8 tc.
Co do cc to ja bardzo nie chciałam, chodziłam do szkoły rodzenia, no ale wyszło jak wyszło, w 2 ciazy tez jednak bede wolala cc, za duzy strach ze cos moze sie nie udac, to bedzie zbyt wystarana ciąza, zeby ryzykowac poród sn.
Pisaka w ciazy blizniaczej lekarze zazwyczaj robią cc, nawet jak dzieciaczki by był odwrócone główka w doł, to po urodzeniu 1szego druga dzidzia ma nagle miejsce i moze się odwrócic jeszcze głowka do góry, wiec zaleca sie robic cc.
Moniusia najwazniejsze, zeby Ty była zadowolona i pewna swojej decyzji, a nóż widelec jeszcze sie szczescie do Ciebie usmiechnie i zajdziesz naturalnie za jakis czas :)

O kurcze, mam nadzieję, że to tylko mała stłuczka.
Też bym robiła wszystko, żeby rodzić sn. Dopiero jakby życie dziecka było zagrożone to bym się zgodziła. Ale teraz tak jak mówisz jak już miałaś cc za pierwszym razem to nawet nie ryzykuj.
Właściwie to już sama nie wiem co czuję. Chyba najbardziej żal...:O dzięki:*

kate, wiem, wiem.. ale lekarze rozkładają ręce to po co mam się faszerować, forsować.. tylko o to mi chodzi.. :) To nie na złość losowi.. tylko bardziej takie pogodzenie się z sytuacją^^ nawet bałabym się gdyby udało się naturalnie, że później te dziecko biologiczne traktowałabym gorzej(?) ze względu na to, że tyle musiałam na nie czekać:p wiem głupie. Ale bardziej patrzę w tą stronę..
 
reklama
Jestem po .
Wiec jajek jest 7 dało mi to radość chodź raczej nie będą się nadawać . 1 się wscieklo i ma już 18 mm czyli za duże już potem 15 mm 14 mm 14 mm 12 mm 10 mm i 8 mm . Endometrium 7.5 torbiel przed zaczeciem stymulacji miał 4.5 cm po antykach i do dziś ma 2.6 wystraszył się jajek hihihi . Dalej dawki te same i w środę wizyta. Z leków o które pytałam Was wczoraj nie dostałam nic bo ani hiperka ani małe Endometrium mi nie grozi . Tylko ta globulke na wirusy o grzyby mam wziąść. Punkcjia dalej wstępnie na piątek 13 :laugh2: .
Standardowa procedura wygląda tak Punkcjia po ok godzinie poinformuja mnie ile pobrali komórek i ile jest zdolnych do zapłodnienia po 24 h ile z tych zdolnych podjęło współpracę po 48 h jest transfer lub dłużej o tym zadecyduje embriolog.
Zapadają wszystkie metoda która wybierze embriolog zazwyczaj robi miksa w moim przypadku raczej wszystkie zaplodnia wstrzykujac plemników . Podadzą mi 2 szt ( jak tyle będzie ) a reszta czeka do 5 doby chyba ze embriolog zadecyduje inaczej :rolleyes:
Ewunka ogromne kciuki zebys w koncu zafasolkowala:*
 
Do góry