reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kamień z serca!!!!

Dzwoniłam do Novum! Można tak zrobić :tak: Pani w rejestracji powiedziała, że jak najbardziej i że często pacjenci tak robią, no bo zjeżdżają do nich z całej Polski.
Superanckooooooooo!!!

Jeju...aż się martwię o siebię :unsure:Po takim kopniaku w dupę, wciąż mam wielkie nadzieje. W Novum pokładam największe! Ich dobre wyniki, polecona lekarka, wiele osób na BB, które polecają, którym tam się udało.
Wierzę, że mi w końcu też się uda! Ale tak okrutnie boję się kolejnego zawodu, że nie da sie tego opisać...
 
Kamień z serca!!!!

Dzwoniłam do Novum! Można tak zrobić :tak: Pani w rejestracji powiedziała, że jak najbardziej i że często pacjenci tak robią, no bo zjeżdżają do nich z całej Polski.
Superanckooooooooo!!!

Jeju...aż się martwię o siebię :unsure:Po takim kopniaku w dupę, wciąż mam wielkie nadzieje. W Novum pokładam największe! Ich dobre wyniki, polecona lekarka, wiele osób na BB, które polecają, którym tam się udało.
Wierzę, że mi w końcu też się uda! Ale tak okrutnie boję się kolejnego zawodu, że nie da sie tego opisać...

Super! No to czadowo :)
Na pewno będzie lepiej mała..:* U Ciebie to był jednorazowy wybryk, zobaczysz..:*

A ja chyba rezygnuję. Już jestem na 99% nastawiona, muszę z M. dzisiaj gadać..
Mam taki jakiś żal do losu, że nie chcę mieć biologicznego dziecka.. przeobraziłam to sobie w to, że chęć posiadania swojego dziecka, przekazania genów jest egoistyczne :p I tak jest lepiej ..
A tak na poważnie to nie mam siły chyba już..
 
reklama
Ann dziękuję :*:* za otuche i pomysł :) Sama bym na to nie wpadła :oo2::-p
Także ratujesz mi dupkę Kochana:*

Alex witaj:) Gratuluję pieknego wyniku!
 
Do góry