reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kinia, a u mnie dwa razy dokładnie tak samo - bezobjawowo, nawet biust mi się nie powiększył ;)

Gosix, tylko beta prawdę powie;)

Butterfly, moje 3 zarodki dotrwaly do 5 doby, więc nie daj sobie wmówić, ze z Twoimi będzie inaczej. Idziesz moim śladem ;)

Ewelin, a.za.mną chodzi drożdżówka, taką full wypas gluten! Jezu, jaką mam ochotę na takie pieczywo!!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Napisz jej żeby się w głowę puknela. Mi z 6 4 przetrwały i to w najwyższej klasie. I ciesze się, że trzymali do 5, bo przynajmniej nie miałam nadzieji niepotrzebnej przy podaniu tych 2.
Poczekaj do czekania na test po transferze. :) to jest hard;)
Mąż zakazał mi wchodzenia na tamto forum. Dostałam powiadomienie, że mam od niej kolejne maile, ale nawet ich nie czytam. Co za kobieta, że sprawia jej przyjemność gnębienie innych... :-\
Czy ja dobrze rozumiem, że jeśli punkcję miałam w piątek, to dziś jest 3 doba dla zarodków? Myślisz,że jeśli dalej się dzielą,to od jutra będę mogła odetchnąć czy w każdej chwili mogą się zatrzymać?
Obym dotarła do Twojego etapu :-) Każdy etap jest tu dla mnie hard. Z tego wszystkiego to chyba punkcja, której najbardziej się bałam, była najłatwiejsza :-)
 
Kinia, a u mnie dwa razy dokładnie tak samo - bezobjawowo, nawet biust mi się nie powiększył ;)

Gosix, tylko beta prawdę powie;)

Butterfly, moje 3 zarodki dotrwaly do 5 doby, więc nie daj sobie wmówić, ze z Twoimi będzie inaczej. Idziesz moim śladem ;)

Ewelin, a.za.mną chodzi drożdżówka, taką full wypas gluten! Jezu, jaką mam ochotę na takie pieczywo!!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Obyś miała rację!
Albo moje hormony zaczęły dawać się we znaki, albo ta dziewczyna tak mnie wtrąciła z równowagi, bo mój spokój gdzieś zniknął. Mogłabym siedzieć i ryczeć :-(
Wczoraj byliśmy na komunii i jedynym z gości była znajoma rodziny z bliźniakami- dzieciaki są z in vitro. Mąż mnie pociesza,że nam też się uda. Całe popołudnie mieliśmy ochotę z nią o tym pogadać,ale poza rodzicami nikt nic nie wie, o niej też wiemy nieoficjalnie, więc się powstrzymaliśmy. Oby to był dobry omen :-)
 
Ja własnie po transferze kilka dni mialam bole w krzyzu i tez mam tam w środku taka poduszeczke.. Temp w okolicach 37,2 37,5 no i piersi ale to pewnie przez te wszystkie hormony... Teraz lekko ciągnie mnie z lewej strony jajnik i tyle... Pewnie część objawow moze byc skutkiem tych wszystkich hormonow no coz czas pokaże :) ja tez biore oslonowo py lutinusie lacibios femina... Pani dr mowila ze codziennie nie trzeba wystarczy co drugi dzien lykac... :) odpukac nie odczuwam zeby cos zlego sie w środku dzialo :)
 
hej, wracam do żywych :-) czy po pregnylu może boleć podbrzusze? Jeszcze jakieś 2 tyg do końca cyklu i lecimy kolejną stymulację. Mąź sie nie chce zgodzić, ale popracuje nad tym ;-)
 
Aniolkowa mama- to mozna brac w ciazy lacibios femina? Jak tak to sama tez kupie. Ja zauwazylam te zolte uplawy jak zmienilam lutinus na duphaston, i na poczatku myslalam, ze to od tego, wiec dopiero tak teraz mnie ruszylo, ze cos jest nie tak... Jezu w pierwszwj ciazy nie mialam zadnych infekcji... Zrobie ta irygacje, zobacze moze pomoze, do srody chyba nic nie powinno sie stac co??

Probiotyki są nawet wskazane w ciazy wlasnie ze względu na łapanie czesto infekcji. Ja nawet pytałam w aptece i potwierdziła pani farmaceutka. Mam zapas na większość ciazy, ale musze dokupić na jakies dwa miesiące. Ja przed ciążą miałam bardzo czesto infekcje dlatego sie boje. Zapytaj lekarza w środę (i koniecznie daj mi znać) ale jestem pewna że jest bezpieczna lacibios femina. Tylko dopiero po 2 tygodniach brania zaczyna zapobiegać infekcjom.
 
reklama
Aniko, właśnie studiuję moją książkę z przepisami bezglutenowymi. Są tu przepisy na bułeczki i muffiny .Jeśli interesuje Cię coś konkretnego, to daj znać, prześlę przepis:-)
 
Do góry