reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Znów mnie brzuch boli :( masakra. Tak się zastanawiam. Wszystkie piszecie, że nic Was nie bolało. A jak już to jakiś delikatne, przejściowe bóle. A u mnie czasami jest to dość mocny ból. I teraz od 1 dpt. ;/ nie podoba mi się to.
 
reklama
Nie wiem czy się śmiać czy płakać. ......
Średniowiecze. ....... oni naprawdę mają pojęcie o in vitro żadne. ......
In vitro na 1 komórce przecież to jest śmieszne. ......
Tu jeśli masz tylko 1 lub 2 komórki ( przez pierwsze 3 stymulacjie ) przerywają stymulacjie i zaczynają nowa stymulacjie na większych dawkach . Bo szanse przy takiej ilości są zminimalizowan........
Debilizm in vitro na 1 komórce. ........
 
Znów mnie brzuch boli :( masakra. Tak się zastanawiam. Wszystkie piszecie, że nic Was nie bolało. A jak już to jakiś delikatne, przejściowe bóle. A u mnie czasami jest to dość mocny ból. I teraz od 1 dpt. ;/ nie podoba mi się to.

Westi mnie bolał brzuch od 3 dpt i byłam pewna że @ idzie. Nie dość ze bóll jak na @ to jeszcze jakies kłucia, skurcze. Także to moze byc na jedno albo na drugie
 

Załączniki

  • DSC_0166.JPG
    DSC_0166.JPG
    357,5 KB · Wyświetleń: 52
  • DSC_0167.JPG
    DSC_0167.JPG
    346,2 KB · Wyświetleń: 51
  • DSC_0168.JPG
    DSC_0168.JPG
    402,2 KB · Wyświetleń: 71
Westi mnie bolał brzuch od 3 dpt i byłam pewna że @ idzie. Nie dość ze bóll jak na @ to jeszcze jakies kłucia, skurcze. Także to moze byc na jedno albo na drugie
Ooo właśnie to. Ja wiem, że to na jedno albo drugie. Tylko wszystkie piszą, że nic a mnie jak przy pierwszym tak i orzy tym transferze boli.
Ale dobrze wiedzieć, że nie tylko mnie :)
 
Ja już po dentyście , znieczulenie dostałam , ale takie słabiutkie dla kobiet w ciąży , ze mogłam wogole nie brać nawet nie zdrętwiałam . Całe szczęście przeżyłam ten ból , ale szczypalam sie durna w rękę żeby bardziej to szczypnięcie bolało [emoji5]

Anne super super super [emoji2] wiec wrócisz z maluszkami do domku , w sumie innej opcji nie było [emoji8]

Westi trzymam kochana kciuki oby ten ból zwiastował dobre nowinki [emoji3] ja o mały włos nie kupiłam dzisiaj testu , apteki szerokim łukiem mijałam , ale w jednym ze sklepów jest apteka i weszłam do połowy sklepu u sie wycofałam , bo wiedziałam , ze jak wejdę to nie wytrzymam . Poszłam na zakupy gdzie indziej [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry