reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
slipie a slipy ,ogolnie przelecialam i troche sie mi literki pokrecily:)

Wiesia leczy sie z apteczki malego chomika ,a nad jej domem przelatuja golebie w czarnych slipach-

no co? zdanie z podrecznika do 2 klasy,:-) :):-) :):-) :)
 
No to teraz sie zastanawiam czy w ogóle jest sens jutro iść :) nie wiem czemu myslalam że 1to dzień transferu...
Annemarie ja bym zadzwoniła na twoim miejscu juz będą coś wiedziec :)
 
przy 5 dniowej blastce bedzie juz Beata widoczna,bo to 6 plus5 czyj 11dzien ciazy. Dziewczynom wychodzila tutaj juz 8 dniu.

Westi ,mam internet w teflonie,moze bedzie roblemowo w pociagu,w hotelu mam tez internet.A ostatnio tez pisalam,no chyba ze wyrwe jakiegos Czecha z nudow ;);););) to moge nie miec zasiegu;)
Teraz sie obawiam ze to za wczesnie choc tak czy siak bede powtarzala wynik :)
 
iga2421 pisze:
Po transferze oszczędzający tryb życia ale nie znaczy ze leżący. Wszystko z umiarem i nie brać gorących kąpieli no i nie nagrzewać brzucha! Ja pare dni po transferze nawet wesele zaliczyłam ale nie szalalam. Normalne spokojne życie i nie przeciążać się.
no to super.. Nie naleze do osób mało aktywnych... Wszędzie mnie pełno i ciężko mi usiedziec w miejscu... Po transferze lezalam calydzien i juz mnie nosiło... :)
 
Dołączam sie do pytania... Ja tez go zazywam i ciekawa jestem jak dlugo trzeba... :)
Z tego co wiem to dziewczyny biora go dlugo. W 12 tyg. stopniowo schodza z dawki.
Nie mozna go odstawic z dnia na dzien bo mozna zablokowac nadnercza.
Pytam Martki, bo ktoras dziewczyna chyba miala tu miec odstawiony po pozytywnym tescie;)
 
reklama
Do góry