reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Z tego co wiem to dziewczyny biora go dlugo. W 12 tyg. stopniowo schodza z dawki.
Nie mozna go odstawic z dnia na dzien bo mozna zablokowac nadnercza.
Pytam Martki, bo ktoras dziewczyna chyba miala tu miec odstawiony po pozytywnym tescie;)
Mi coś mój dr mówił, że jak się uda to do pierwszego usg z tetnem w rej dawce, a potem połowa do 12 chyba.

Ann nie mogę przestać się śmiać. To będzie jeden fragment w mojej bajce :)
 
reklama
Jak
butterflymówiła ze jak dirpost: 13974351 pisze:
Doskonale Cięencorton mozeumiem. Też się bardzo boję o te moje komórki. Czy one się tam dzielą? Czy będzie co transferować? Ta bezczynność jest okropna :-(
Zastanawiam się czy zadzwonić jutro do laboratorium. Jutro 3 doba od punkcji, chyba kluczowa. Rany, co za stres...
Z tego co wiem to dziewczyny biora go dlugo. W 12 tyg. stopniowo schodza z dawki.
Nie mozna go odstawic z dnia na dzien bo mozna zablokowac nadnercza.
Pytam Martki, bo ktoras dziewczyna chyba miala tu miec odstawiony po pozytywnym tescie;)
mi p. Dr mowila ze jak sie uda to leki do 11 tc... Ale myslalam że encorton moze krocej.. :)
 
Mam pytanie z serii głupich. Pierwsze: bolą mnie jajniki. Crio miałam na sztucznym cyklu, na 1 usg endo widoczne były pęcherzyki po punkcji. Dobrze kombinuje, że to przez nie? Mam nadzieję, że żadna torbiel.
I drugie: luteina uciekała mi do czwartku w normalnych ilościach. W piątek i wczoraj susza i to straszna, a dzisiaj mnie zalewa. Stad te leki przęs terminem @. Ktoś coś?
 
Decyzja należy do Ciebie ;) jeśli chcesZ to z medycznego punktu widzenia powinno coś wodbiorę... ak nie to powtórzysz w 8 dpt.:)
No nic pojde na bete... Chyba ze okaze sie ze trzeba czekac dzien na wynik to nie ma sensu bo pojutrze jest swieto wiec nie odbiore... :) wszysko okaze sie jutro... Dobrej nocki Wam zyczę.. Prosze o kciuki na jutro :)
 
Mam pytanie z serii głupich. Pierwsze: bolą mnie jajniki. Crio miałam na sztucznym cyklu, na 1 usg endo widoczne były pęcherzyki po punkcji. Dobrze kombinuje, że to przez nie? Mam nadzieję, że żadna torbiel.
I drugie: luteina uciekała mi do czwartku w normalnych ilościach. W piątek i wczoraj susza i to straszna, a dzisiaj mnie zalewa. Stad te leki przęs terminem @. Ktoś coś?

ja ci nic madrego nie napisze bo mi luteina wyplywala zawsze.Ostatnio jak bylam na usg,rozmawialm z dokiem o roznych objawach,mowil ,ze przez hormonny ktore bierzemy ,nie sa wiarygodne.
 
Anne, nie.ma innej.opcji niż.piękne zarodki! Pozaklinane, wyznaczone itp będą jak nic!:)

Westi, ja sie tych ptakow boje. Kiedys sowa usiadla na plocie domu i centralnie w okno na mnie patrzyla. Po zmroku! Do dzis mam gesia skorke!

Dziewczyny, J zaczęłam schodzić z encortonu koło 11tygodnia (nie mam przy sobie magicznego notatnika), zaczynałam od 10mg, potem 7,5, 5 i 2,5.

Kinia, może coś wyjść, ale jeśli implantacja była później, to może wykazać niską wartość lub nic i się będziesz stresować, a tego nie chcemy:)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No nic pojde na bete... Chyba ze okaze sie ze trzeba czekac dzien na wynik to nie ma sensu bo pojutrze jest swieto wiec nie odbiore... :) wszysko okaze sie jutro... Dobrej nocki Wam zyczę.. Prosze o kciuki na jutro :)
Kinia-
Beta powinna juz byc,ale moze sie okazac ,ze np.byla pozna implantacja i zaczela sie tez pozniej produkowac.-jak jej jeszcze nie bedzie,jestes na tyle silna,zeby w dola nie wleciec? a myslec ,ze za szybko zrobilas?
to sobie na dobranoc przemysl:)
 
Do góry