reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję dziewczyny za serdeczne przyjęcie. Trzymam za Was wszystkie kciuki... Martka ja do dr piekarz.. Ale dr mercik mi przprzeprowadzał transfer... Bardzo ciepło go odebralam.. Mam zaplanowana wizytę na 09.05 właśnie do niego bo moja p. Dr jest od srody do piatku..Mam nanadzieję ze doczekam tej wizyty :) a mam planowana bo do tego dniam mam l4.. Jak Wy przeżylyscie te poczatki tuz po transferze...?? Oszczedzalscie sie?? Co robilyscie a co nie.. Staram sie jakos nie traktowac jak obloznie chora.. Ale jednak mam wyrzuty ty sumienia jak zrobię cos dodatkowego.. :)
 
Tak miałam podane 2 blastki :) ab... Zobaczymy jutro jaki bedzie wynik ale nie ukrywam stresik jest taki jakbym przy leku wysokosci stala na najwyzszej karuzeli :)
 
Pisze tylko, ze Doktorek odpisal. 150menopuru i letrozol(?) Ktoras brala letrozol? Zgodzil sie ze mna,ze nie ma sensu sie faszerowac tyle skoro i tak slabo odpowiadam. I zaprasza na wizyte;)
coz, trzeba wykorzystac szanse;) tyle,ze M dostal nowa prace i nie bedzie mogl ze mna jezdzic.. a drugi minus to,ze zabule za leki...
Super!
Dzielna dziołszka :) Monia, to podejście już teraz? Z lekami, to chodzi o to, że refundacja obejmuje trzy próby, tak? A to będzie 4?
W tej klinice w Krakowie miałaś krótki protokół? Ile wizyt Ci wyszło? Chodzi mi o kursowanie...mniej więcej chciałabym wiedzieć, jak to wygląda, gdybym się decydowała na klinikę w innym mieście.

Ja jutro jadę na wizytę, żeby omówić tą porażkę...W środę dowiem się czy jest szansa na III podejście.
Wciąż jest mi ciężko. Są momenty, że całkiem o tym zapominam, jak dziś na rodzinnym grillu, ale wracam do domu i nie myślę o niczym innym...
No i ból w podbrzuszu też nie daje mi o tym zapomnieć. Wciąż dokucza. Momentami mocno ;/ Szczególnie w okolicach prawego jajnika...Poproszę jutro doktorka, żeby mi zrobił USG i zobaczył, czy wszystko OK.
 
Teoretycznie przy blastce moze drgnac

przy 5 dniowej blastce bedzie juz Beata widoczna,bo to 6 plus5 czyj 11dzien ciazy. Dziewczynom wychodzila tutaj juz 8 dniu.

Westi ,mam internet w teflonie,moze bedzie roblemowo w pociagu,w hotelu mam tez internet.A ostatnio tez pisalam,no chyba ze wyrwe jakiegos Czecha z nudow ;);););) to moge nie miec zasiegu;)
 
reklama
przy 5 dniowej blastce bedzie juz Beata widoczna,bo to 6 plus5 czyj 11dzien ciazy. Dziewczynom wychodzila tutaj juz 8 dniu.

Westi ,mam internet w teflonie,moze bedzie roblemowo w pociagu,w hotelu mam tez internet.A ostatnio tez pisalam,no chyba ze wyrwe jakiegos Czecha z nudow ;);););) to moge nie miec zasiegu;)
Taaa. Czecha. :) Czeszke dla męża jeszcze weź :)
Uff to dobrze, bo już się bałam.
 
Do góry