reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

KAte, no brzęczę o tej wadze, bo wiesz... wymyslam :p a powaznie,to lekko zeschizowana chodzę, że ten brzuch tylo wieczorami wzdety, rano płaski, a waga w miejscu stoi. oszaleję do wizyty!
i jeszcze mam wrazenie, ze biust mniej jedrny niz ostatnio. wiem, wiemm, wymyslam :D
 
reklama
KAte, no brzęczę o tej wadze, bo wiesz... wymyslam :p a powaznie,to lekko zeschizowana chodzę, że ten brzuch tylo wieczorami wzdety, rano płaski, a waga w miejscu stoi. oszaleję do wizyty!
i jeszcze mam wrazenie, ze biust mniej jedrny niz ostatnio. wiem, wiemm, wymyslam :D
hehe po tych przejściach naszych, tylko szukamy podświadomie jakiegoś dowodu, że coś jest nie tak. Bo po tym wszystkim, tak latwo nie przyszedłby happy end:-p czyż nie? Np. opadły cycki, to opadł prg - czytaj z ciążą coś nie tak!
za mału brzuszek, to małe dziecko - z dzieckiem coś nie tak! ...
A co do widoczności brzucha ja miałam mały brzuszek, a dziecie było przeciętne 56cm/3450g. Ja chodziłam na siłownie i dość długo wypracowane mięśnie trzymały brzuszek. Dopiero w 9miesiącu trudno było buty założyć, czy wstać z łózka,. Wczesniej nawet brzuszki mogłam robi:-p tylko gad się wściekał, albo podobał mu się masarz plecków i kopniaki były z radości:-p brzuch był widoczny dopiero w lipcu/sierpniu a termin miałam na listopad:-p i róśł wtedy z dnia na dzien.
 
Mam jeszcze pytanie czy czulyscie coś dzień po transferze? Ja mam takie delikatne bóle po lewej stronie jak na okres na dole brzucha( dretwienie + ból kręgosłupa) . Nie wiem czy to kwestia grzebania tam czy już zaczynam coś czuć. Prócz tego wychodzi mi czwarta ósemka i wariuje bo bez leków ciężko i jestem na twarzy cała opuchnieta. Nie mogła wybrać lepszego czasu po pół roku spokoju. A i przeszło mi to mega wzdecie :) po 4 dniach :) boli nadal przy dotykaniu ale mogę już chodzić!
 
Dziewczyny może głupie pytanie ale czy Wy się podmywalyscie zaraz przed samym transferem Jakimś specyfikiem czy nie, bo różne rzeczy człowiek czyta i glupieje..
 
Witajcie dziewczyny
Ja dziś jadę na podgląd w trakcie stymulacji i pewnie już dziś dowiem się kiedy punkcja
Co do zastrzyków to tez się 1szego bałam, ale poźniej już poszło i teraz nie mam z tym problemów.
Co do wielkości brzuszka w ciązy to u mnie było bardzo szybko widać,ale jestem też dość drobna i niska, podobno w drugiej widac jeszcze szybciej :)
 
Czytałam, że mogą powodować zatrucia. Można je jeść, ale jak się samemu hoduje. Ale tak naprawdę, to co stronka to inne produkty zakazane :D ja np.piję troszkę pepsi, bo uwielbiam, mam nadzieję, że jakoś strasznie tym nie szkodze dzieciom :(
 
Mam jeszcze pytanie czy czulyscie coś dzień po transferze? Ja mam takie delikatne bóle po lewej stronie jak na okres na dole brzucha( dretwienie + ból kręgosłupa) . Nie wiem czy to kwestia grzebania tam czy już zaczynam coś czuć. Prócz tego wychodzi mi czwarta ósemka i wariuje bo bez leków ciężko i jestem na twarzy cała opuchnieta. Nie mogła wybrać lepszego czasu po pół roku spokoju. A i przeszło mi to mega wzdecie :) po 4 dniach :) boli nadal przy dotykaniu ale mogę już chodzić!


Nie miałam jeszcze transferu ale przy naturalnej ciazy miałam takie same objawy jak przed okresem- ból brzucha i obrzmiałe piersi, chyba nie da się tego rozroznic
 
reklama
Wpisz kieleckie piecioraczki i wyskoczy Ci dużo nie znalazłam jeszcze ich drogi jak zostały poczęte :rolleyes: koleżanka mi tylko napisała ze jak tu nie uda się z bliźniakami to w Kielcach mogę 5 szt jak chce bo mają doświadczenie :laugh2:
Coś znalazłam ale jakis stary artykuł i tam nie było nic wspomniane o klinice, ale może coś przeocyłam :) Później dokładnie poszperam :)
 
Do góry