reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam Was dziewczynyi.

NIEBAJKA trzymam Kciuki , , myślałam często o Tobie czy już masz swoje dziecię przy sobie :) a to jednak dopiero dziś hihi. Ja ze względu znów na przestępna datę, modlę się aby mnie dziś właśnie nie wzięło hihi

Kachna kochana zmartwilo mnie co pisałaś o szyjce :( Trzymam szczególnie za Ciebie kciuki i żeby udało się to szystko powstrzymac. Znam doskonale ten strach ale musisz wierzyć ze wytrwasz chociaż do 32 tyg a przede wszystkim nie możesz się denerwować, choć wiem że to strasznie trudne. Też wiele lez wylalam z obawy o wczesny poród i o zdrowie dzieci. Ale silnie wierzylam że dotrwamy. Najpierw 26 tydz, później 28, 32,34 i się udało . Tobie też życzę tego z całego serca. A jest to możliwe bo wiem że dziewczyny z większym rozwarciem do trwaly do bezpiecznych tyg. Czekam na wieści co U Was na bieżąco.

ONA zyczę Ci super przyrostu :)

Anne Tobie aby szybko oddzwonili i nie musiała tyle czeka, bo swoje już wyczekalas

Monia Tobie jutro z kolei cudownych i dorodnych jajek :). Niech Kraków w końcu Tobie też przyniesie zasluzone szczescie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
widzicie go ,bo ja juz Nie ??? ;)



Bocian.jpg
 
A widzisz Aniko, dla Ciebie też miałam parę słów otuchy. Ja na prenatalnym też jeszcze miałam widoczne krwiaczki. Ale już przy następnych tygodniach nie było śladu. Więc u Ciebie też wierzę że szybko się wchlonie a Twój maluszek jest silny i sobie z nim poradzi :)

Będę popołudniu miała dostęp do kompa to poprawię moje odp bo tragedia przez ten .. ANNE jak to było Teflon ?? ;)
Poprawka zrobiona :p
 
Ostatnia edycja:
Chyba nie będą mnie dzisiaj badać. Cały czas mam pompę podłączona, Nie chcę zapeszyc ale brzuch jakby lepszy ale głową mi pęka ale nic mi nie chcą dac bo ordynator stwierdził, że mają że mnie nie robi apteki. Pad też głupi komentarz ze strony ordynatora czy przypadkiem nie jestem zachlanna ze zrobiłam sobie 2 dzieci ale moja pani doktor od razy mu powiedziała o moich przejściach i się zamknął
 
Chyba nie będą mnie dzisiaj badać. Cały czas mam pompę podłączona, Nie chcę zapeszyc ale brzuch jakby lepszy ale głową mi pęka ale nic mi nie chcą dac bo ordynator stwierdził, że mają że mnie nie robi apteki. Pad też głupi komentarz ze strony ordynatora czy przypadkiem nie jestem zachlanna ze zrobiłam sobie 2 dzieci ale moja pani doktor od razy mu powiedziała o moich przejściach i się zamknął

Kochana 3majcie się, na bank będzie dobrze, być musi :)
Brrr... Co za baranisko z lekarza :)
 
Martini ja w ciąży brałam sinupret 2x2. Pomaga:-)
Zapamietam , poki co az mnie mdli chyba z tego bolu :( Ogolem mam tak ze moj bol nie ustepuje poki czegos nie wezme, jesli by sie udalo musze lekarzowi powiedziec ze mam czeste migreny i ciagna sie dlugo i zeby mi cos zalecil bo slabo widzialabym tyle miesiecy bez zadnej tabletki ;)
 
reklama
Co za kretyn
Mnie też nie badano codzien, bo twierdzą że im mniej tam się ingeruje tym lepiej. A jak brzusio miękki to super. Oby tak dalej. :):tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry