reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Niestety nie zdążyliśmy. Ona nas juz dawno namawiała, żebyśmy sie do programu zapisali, w momencie naszej decyzji weszła w zycie nowa ustawa i nie było juz teoretycznie programu.
To wspaniała kobieta, która chce... ;) a nie musi... Zawsze odpisuje na SMS. Ciagle uśmiechnięta. Nigdy nic nie jest jej cieżko.
Ja tez mam mega fajnego i mądrego lekarza. Wreszcie! Po kilku latach :-)

Och u mnie też dziś strasznie zimno. Wrócił badań i popijam cieplusia herbatę. Brrr. Ja chcę wiosnę juz !

Trzymam kciuki za Antosia i za Was dziewczyny tez!

Moniusia czasami brak objawów to dobry objaw ! Spokojnie. Napewno będzie mega dużo dorodnyxh jajec. Strusich :-D
 
reklama
Ja tez mam mega fajnego i mądrego lekarza. Wreszcie! Po kilku latach :-)

Och u mnie też dziś strasznie zimno. Wrócił badań i popijam cieplusia herbatę. Brrr. Ja chcę wiosnę juz !

Trzymam kciuki za Antosia i za Was dziewczyny tez!

Moniusia czasami brak objawów to dobry objaw ! Spokojnie. Napewno będzie mega dużo dorodnyxh jajec. Strusich :-D
Oj ja też bym chciała już ciepełko i właśnie dlatego ustawiony mam taki avatar :)
 
Chyba nie będą mnie dzisiaj badać. Cały czas mam pompę podłączona, Nie chcę zapeszyc ale brzuch jakby lepszy ale głową mi pęka ale nic mi nie chcą dac bo ordynator stwierdził, że mają że mnie nie robi apteki. Pad też głupi komentarz ze strony ordynatora czy przypadkiem nie jestem zachlanna ze zrobiłam sobie 2 dzieci ale moja pani doktor od razy mu powiedziała o moich przejściach i się zamknął
Bez komentarza jeśli chodzi o tego lekarza, ale z nimi tak jest żadko kiedy trafi sie z prawdziweo zdarzenia i taki co ma poszanowanie dla ludzi...
 
widzicie go ,bo ja juz Nie ??? ;)



Bocian.jpg
ale że o co kaman? bo ja jednak chyba jeszcze się nie wybudziłam i nie czaję :rolleyes2:
 
Ja tez mam mega fajnego i mądrego lekarza. Wreszcie! Po kilku latach :-)

Och u mnie też dziś strasznie zimno. Wrócił badań i popijam cieplusia herbatę. Brrr. Ja chcę wiosnę juz !

Trzymam kciuki za Antosia i za Was dziewczyny tez!

Moniusia czasami brak objawów to dobry objaw ! Spokojnie. Napewno będzie mega dużo dorodnyxh jajec. Strusich :-D
A Ty tez w Poznaniu? Kto Cie prowadzi?
 
Kachna, komentarz lekarza pominę... skoro dziś lepiej, to łapiemy się myśli, ze wszystko idzie mi dobremu i przetrwacie cała gromadka :))

Edenlayn, dzięki za słowa otuchy! Mogę leżeć, byle tylko ten krwiak odpuścił... a Ty już za 10 dni przteitasz Maluszki :)

Ooo, widzę tu sporą gwardia z Poznania i okolic. Przyznawać się :)
 
Kachna wspolczuje!!! Co za swinia z tego lekarza!!! Jak ja lezalam w szpitalu to wszyscy lekarze byli bardzo mili. wogole ze po in vitro to skakali kolo mnie. Ale to moze dlatego ze mala miejscowosc, rzadko zdarzaja sie takie przypadki po ivf. A lekarka co mnie prowadila przecudna. Z prawdziwego powolania. Kazdemu zycze takiego lekarza. A tobie niestety jakis dupek sie trafil. A niech sie wypcha cham jeden! Chyba nie wie czym dla nas jest nieplodnosc!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Martini a jeszcze na zatoki "parówkę" mozesz sobie zrobic. Goraca woda albo zaparzony rumianek, recznik na glowe i wdychac, wdychac, wdychac:szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry