reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Prosze kolezanko;-) ;)
Zadziwia mnie jeszcze to.... caly dzien jest "cisza" wieczorami chce mi sie tak bardzo tych ostrych rzeczy , w dzien piersi kompletnie nie bola , a wieczorem jak zdejme stanik to dotknac sie nie moge, dzisiaj zaobserwowalam jakies uplawy chyba... To moj 3 transfer i za kazdm razem inaczej ;)
 
reklama
A widzisz Aniko, dla Ciebie tteżmmiałam parę ssłówotuchy. Ja na prenatalnym tteż jeszcze mmiałam widoczne krwiaczki. Ale jjuż przy nnastępnych tyg odniach nie bbyło sśladu. Więc u Ciebie tteż wwierzę zże szybko ssię wwchlonie a TTwój mmaluszek jest silny i sobie z nim poradzi :)

BBędę ppopołudniu mmiała ddostęp do kompa to ppoprawię moje odp bo ttragedia pprzez ten .. ANNE jak to bybyło Teflon ?? ;)
Teflon,to slowo ktore u mnie w pracy nikt nie kapuje o co chodzi,a ja nadal uwazam ,ze pasuje lepiej niz Telefon:-)) :-)) :-))
 
Kachna, komentarz lekarza pominę... skoro dziś lepiej, to łapiemy się myśli, ze wszystko idzie mi dobremu i przetrwacie cała gromadka :))

Edenlayn, dzięki za słowa otuchy! Mogę leżeć, byle tylko ten krwiak odpuścił... a Ty już za 10 dni przteitasz Maluszki :)

Ooo, widzę tu sporą gwardia z Poznania i okolic. Przyznawać się :)
Ja mieszkam 70km od Poznania w Stronę Piły :)....
 
Kachna wspolczuje!!! Co za swinia z tego lekarza!!! Jak ja lezalam w szpitalu to wszyscy lekarze byli bardzo mili. wogole ze po in vitro to skakali kolo mnie. Ale to moze dlatego ze mala miejscowosc, rzadko zdarzaja sie takie przypadki po ivf. A lekarka co mnie prowadila przecudna. Z prawdziwego powolania. Kazdemu zycze takiego lekarza. A tobie niestety jakis dupek sie trafil. A niech sie wypcha cham jeden! Chyba nie wie czym dla nas jest nieplodnosc!!!!!
Nie ma sie co podniecac,dupek sie dupkiem urodzil i umrze tak samo,trzeba byc ponad to,szkoda naszych nerwow.
 
To moga byc objawy ciazy:-D mnie na poczatku piersi tez bolaly i od pierwszych dni po transferze jadlam jak szalona salatki ba bazie salaty lodowej i pomidorow, do tego sama bulka z pestkami dyni ale tylko taka z biedronki bo z innej piekarni juz mi nie smakowalo i tak caly pierwszy trymestr dzien w dzien salatka z bulka wiec kto wie moze i u ciebie cos pieknego z tego wyjdzie:-) :):-) :):-) :)
A uplawy mialam cala ciaze. Nie duze ale mialam.
 
Najki,troche sie zakrecilam,ze zdjeciami:p przynajmniej sie obudzilas,a zdjecie pasuje dla niebajki:-D juz po cesarce?????
 
Nie ma sie co podniecac,dupek sie dupkiem urodzil i umrze tak samo,trzeba byc ponad to,szkoda naszych nerwow.

Anne wiem tylko tak sobie mysle ze jak ja bym byla na miejscu Kachny to nie dosc ze stres ze szpital, ze dzieci zagrozone, ze sie starali i w koncu taki palant przyjdzie i jeszcze doklada do pieca to czlowieka ponosi. Ja to pewnie bym ryczala na jej miejscu bo wogole strasznie placzliwa jestem.
 
Niestety,zawsze jest opcja spotkania idioty i w zyciu i w in vitro.Kachna jest bojowa,nie da sobie w kasze dmuchac:p Trzeba z takimi krotki proces robic:-! :-! :-!
 
reklama
Kachna nie bierz do glowy slow tego lekarza, palant i tyle!

Jestem po transferze :-) :-) :-) widzialam swojego zarodka, jest piekny! Oby zostal ze mna na 9 miesiecy.. Jezu jak ja tego pragne...
Embriolog mowil ze ladny, jeden jest jeszcze dobrze rokujacy, mamy sie potem dowiadywac jak z zamrozeniem
 
Do góry